Itin sėkmingai šiose rungtynėse žaidė abu lietuviai, pelnę beveik pusę savo komandos taškų. R. Kaukėnas per 28 minutes surinko 22 taškus (1/1 trit., 6/10 dvit., 7/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 5 kamuolius prarado ir dukart prasižengė.

K. Lavrinovičius per 24 minutes pelnė 21 tašką (0/2 trit., 10/15 dvit., 1/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart atkovojo kamuolį, sykį kamuolį perėmė ir keturis kartus pažeidė taisykles.

Trečiadienį „Montepaschi“ komanda bus Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos varžovė Eurolygos turnyro C grupės rungtynėse Lietuvos sostinėje.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 22 taškai, Kšyštofas Lavrinovičius 21, Bo McCalebbas 15, Davidas Mossas 11.

„Fabi Shoes“: Sharrodas Fordas 26 (9 atk. kam.), Alanas Ray’us (8 kld.) ir Dejanas Ivanovas (7 atk. kam.) po 13.

Pirmoje vietoje Italijos čempionate – Milano „Armani Jeans“ ekipa su dviem lietuviais, sekmadienį savo arenoje 80:65 (14:16, 15:13, 31:17, 20:19) nugalėjusi pirmą nesėkmę patyrusią Trevizo „Benetton“ ekipą, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, ir taip pat iškovojusi antrą pergalę.

Milaniečiams Jonas Mačiulis per 26 minutes surinko 14 taškų (2/5 trit., 4/7 dvit.) ir buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų. Lietuvis taip pat perėmė 5 ir atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

Marijonas Petravičius „Armani Jeans“ komandai per 9 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), po krepšiais sugriebė 2 atšokusius kamuolius, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

Svečiams D. Motiejūnas pelnė 5 taškus (0/1 trit., 2/3 dvit., 1/2 baudų). Per 18 minučių lietuvis taip pat atkovojo ir prarado po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus buvo nubaustas pražangomis.

„Armani Jeans“: Jonas Mačiulis (5 per. kam.), Ibrahimas Jaaberas ir Davidas Hawkinsas po 14, Richardas Masonas Rocca 13.

„Benetton“: Hrvoje Peričius 15 (5 per. kam.), Sandro Nicevičius 12, Massimo Bulleri 8.

Kiti sekmadienio rungtynių rezultatai:

Bjelos „Angelico“ – Teramo „BancaTercas“ 79:70
Pezaro „Scavolini Siviglia“ – Romos „Lottomatica“ 76:69
Avelino „Air“ – Varezės „Cimberio“ 85:69
Kantu „Bennet“ – Kremonos „Vanoli-Braga“ 77:75
Brindizio „Enel“ – Bolonijos „Canadian Solar“ 87:84

Deividas Gailius („Canadian Solar“) per 7 min. taškų nepelnė (0/2 dvit.), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)