Komandos lygiai kovėsi pirmas 12 minučių. Antrajame ketvirtyje Felipe Reyeso ir Sergio Llullo pastangomis svečiai spurtavo 11:2 ir atitrūko nuo Pirėjaus krepšininkų (30:21). Tačiau netrukus „Real“ strategas Ettore Messina buvo nubaustas techine pražanga, o aikštelės šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir išlygino santykį (30:30).

Iniciatyvą perėmę „Olympiacos“ krepšininkai mėgino atitrūkti po didžiosios pertraukos, kai trečiojo kėlinio viduryje susikrovė 8 taškų pranašumą (50:42), tačiau „Real“ sparčiai prisivijo varžovus (56:57). Ketvirčio pabaigoje, po puikios Louko Mavrokefalidžio atkarpos, Pirėjo komanda vėl truktelėjo pirmyn (62:56).

Aikštelės šeimininkų spurtas tęsėsi ir ketvirtame kėlinyje. Po Marko Kešeljo tritaškio bei Milošo Teodosičiaus ir L. Mavrokefalidžio dvitaškių skirtumas tarp ekipų jau siekė 13 taškų (69:56), o E. Messina skubiai prašė minutės pertraukėlės. Bet ir po jos „Real“ problemos nesibaigė ir likus kiek daugiau nei 6 min. madridiečiai atsiliko 56:72.

Svečiai dar bandė atgaivinti intrigą, tačiau sėkmingas Vassilio Spanoulio žaidimas laidojo jų pastangas. „Olympiacos“ nugalėjo varžovus 82:66 ir padovanojo naujajam strategui Dušanui Ivkovičiui pirmąją sezono pergalę.

Trečiadienį Eurolygoje bus sužaistos dar ketverios pirmojo turo rungtynės, o ketvirtadienį – likę septyni mačai.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis (7 rez. perd.) ir Ioanis Bourousis (7 atk. kam.) po 16 taškų, Milošas Teodosičius 15 (7 rez. perd.), Radoslavas Nesterovičius 11 (7 atk. kam.), Loukas Mavrokefalides 9.

„Real“: Sergio Lullas 18, Carlosas Suarezas 12, Ante Tomičius 10 (6 atk. kam.), Felipe Reyesas 9.