Nugalėtojų iš Nikolajevo gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs ir 10 atšokusių kamuolių sugriebęs Aleksejus Onufrijevas, 15 taškų įmetė ir 6 rezultatyvius perdavimus atliko Justinas Love'as.

Pralaimėjusiems Maksimas Balašovas pelnė 25 taškus.

G.Navickas kovojo prieš M.Anisimovą

Gedimino Navicko Odesos "MBK Odessa" klubas savo aikštėje užtikrintai 76:62 (24:17, 10:15, 22:16, 20:14) nugalėjo šalies vicečempionus Kijevo "Budivelnik" krepšininkus, kurių gretose žaidžia Michailas Anisimovas.

G. Navickas per 21 minutę įmetė 10 taškų (3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusiems M. Anisimovas per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 4/6 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po sykį suklydo ir pažeidė taisykles.

Priminsime, kad "Budivelnik" krepšininkai yra "Šiaulių" varžovai Europos taurės turnyro varžybose.

A.Kiaušo atstovaujama ekipa nusileido Ukrainos čempionams

Ukrainos čempiono titulą ginantis Mariupolio "Azovmaš" klubas, kuriam šį kartą neatstovavo Rolandas Jarutis, tik mačo pabaigoje svečiuose 81:77 palaužė Ivano-Frankovsko "Goverla" ekipą su Aivaru Kiaušu.

A. Kiaušas per 14 minučių įmetė 5 taškus (2/5 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

R. Jarutis aikštėje nepasirodė trenerių sprendimu.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.