Lietuvos krepšininko indėlis į pergalę - 4 taškai, 8 rezultatyvūs perdavimai, gynyboje atkovotas kamuolys, dvi pražangos bei klaida. Per 24 žaidimo minutes A. Mažutis prametė vienintelį tritaškį bei pataikė 2 dvitaškius iš 4.

19 taškų nugalėtojams pelnė Aleksejus Onufrijevas, 17 - Andrejus Koročkinas, 14 - Justinas Love'as.

Į šeštąją vietą nukrito šalies čempionas Mariupolio "Azovmaš" (2/2) klubas, kuriame žaidžia Rolandas Jarutis, antradienį išvykoje 79:83 (26:21, 16:19, 19:22, 18:21) nusileidęs antrojoje pozicijoje su keturiomis pergalėmis iš eilės įsitvirtinusiems Donecko BK "Doneck" krepšininkams.

Vos minutę žaidęs lietuvis nė karto nemetė į varžovų krepšį, išvengė pražangų, tačiau kartą suklydo.

29 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Demetrius Alexanderis, 14 - Maksimas Pustozvonovas, po 9 - Charlesas Thomas bei Ramelas Curry'is.

Ukrainos krepšinio superlygoje su penkiomis pergalėmis pirmauja Aivaro Kiaušo atstovaujama Ivano Frankivsko "Goverla" (5/0) komanda, trečiąją vietą užima Kijevo "Budyvelnik" (3/1) klubas su Michailu Anisimovu, o Gedimino Navicko Odesos BK "Odessa" (3/2) ekipa - penktojoje pozicijoje.