Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Tanoka Beardas, pelnęs 18 taškų. 16 taškų į sostinės ekipos krepšį įmetė Ainaras Bagatskis (pataikė 4 tritaškius iš 5), 12 taškų ir 22 atkovoti kamuoliai - Arvydo Sabonio sąskaitoje.

"Lietuvos ryto" ekipoje sėkmingiausiai žaidė Ramūnas Šiškauskas (21 tšk.), Aaronas Lucas (14 tšk.) ir Robertas Javtokas (10 taškų).

Iškovoję dvidešimt penktąją pergalę dvidešimt šeštosiose rungtynėse dešimties komandų turnyro lyderiai šalies čempionai "Žalgirio" krepšininkai padidino pranašumą prieš "Lietuvos ryto" klubą, kuris žaidė rungtynėmis mažiau, iki trijų pergalių.

Šeštadienio mačo nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis susitikimo sekundėmis. Pradžioje žalgirietis Ainaras Bagatskis tritaškiu metimu, likus 13,5 sekundės išlygina rezultatą (73:73).

Čia pat vilniečiai prašo minutės pertraukėlės ir po jos A.Lucas praranda kamuolį.

Likus 6,8 sek. "Lietuvos ryto" žaidėjai neleistinai stabdo Eduardo Cotą, kuris, pataikęs tik antrąjį baudos metimą išvedą, "Žalgirį" į priekį - 74:73.

Vilniečiai spėja surengti greitą ataką, tačiau R.Šiškausko metimas paskutinę sekundę skrieja pro šalį, o kamuolį atkovoja A.Sabonis.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):