Sėkmingai rungtynės susiklostė ir čekų BK „Prostejov“ ekipai, kurios garbę gina Andrius Šležas ir Benas Veikalas. Lietuvių atstovaujama ekipa išvykoje rezultatu 70:62 (26:18, 13:14, 20:11, 11:19) nugalėjo Domžalės „Helios“ komandą.

A. Šležas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Lietuvis per 27 minutes pelnė 20 taškų (1/3 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 sykius suklydo ir 4 sykius pažaidė taisykles.

B. Veikalas ant parketo praleido 23 minutes, per kurias surinko 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Pergalę tai pat džiaugėsi Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Liubercų „Triumph“ (Rusija) klubas, kuris išvykoje 91:85 (27:19, 21:22, 23:27, 20:17) įveikė Lugano „Lugano Basket“ ekipą.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.

Nižnij Novgorodo „NN“ (Rusija) – Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) - 92:92;

Šolnoko „Olaj“ (Vengrija) – Nikosijos „Keravnos“ (Kipras) - 75:52;

„Leiden Basketball“ – Izmiro „Pinar Karsyaka“ (Turkija) - 65:87;

Sarajevo „Bosna“ (BIH) – Nansi SLUC (Prancūzija) - 74:91;

Južno „Chimik“ (Ukraina) – Plojesčio „Asesoft“ (Rumunija) - 90:83

Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) – Kijevo „Kiyv“ (Ukraina) - 77:59;

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) – Zaporožės „Ferro–ZNTU“ (Ukraina) 105:105.