Pagaliau pilnos sudėties rungtyniavę uteniškiai į priekį šovė jau nuo pat mačo pradžios. Aurimas Kieža vieną po kito siuntė kamuolius į svečių krepšį, o "Juventus" komanda sužaidus keturias minutes jau turėjo dviženklę persvarą - 16:6. Antrojo kėlinio pabaigoje keturis tritaškius iš eilės pataikė "Juventus" komandos puolėjas Arūnas Vasiliauskas, o aikštės šeimininkai įpusėjus susitikimui jau turėjo triuškinančią persvarą - 53:29.

Trečiajame kėlinyje dvitaškius pelnė Aurimas Kieža, Aurimas Adomaitis ir Marius Prekevičius, o po penkių Tomo Markevičiaus taškų "Juventus" pranašumas viršijo trisdešimties taškų ribą - 65:34. Nors Eimantas Bendžius, Evaldas Kairys ir Aidas Viskontas tiksliais metimais atgaivino sustingusį "Perlo" komandos puolimą, atgaivinti intrigos aikštelėje nebepavyko.

Ketvirtojo kėlinio viduryje "Juventus" persvara buvo sumažėjusi iki septyniolikos taškų (77:60), tačiau aikštės šeimininkai netrukus atsitiesė, susigrąžino triuškinančią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 99:75.

Nugalėtojų gretose ir vėl nesustabdomas buvo Aurimas Kieža, kuris pelnė 19 (dvitaškiai 9/10, baudos 1/2) taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Arūnas Vasiliauskas pridėjo 17 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 4/4, baudos 1/1), Žygimantas Šeštokas - 14 (tritaškiai 2/3), Gediminas Maceina - 10 (8 rez. ped.), Marius Pociukonis - 9 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 1/2, baudos 2/2), Marius Prekevičius - 8, Gintautas Matulis - 6, Tomas Markevičius - 5, Žydrūnas Urbonas - 4, Juozas Ramanauskas - 3 (7 atk. kam.), Aurimas Adomaitis ir Ignas Šijanas - po 2.

"Perlo" komandoje išsiskyrė Saulius Kulvietis (16 tšk.), Eimantas Bendžius (14 tšk.) bei Aidas Viskontas ir Evaldas Kairys (po 12 tšk.).