Pirmuosius rungtynių taškus pelnė A.Sabonis, išvesdamas "Žalgirį" į priekį, tačiau tada 9 "sausais" taškais atsakė aikštės šeimininkai, o 5 iš jų surinko Š.Jasikevičius. Kauniečiams sumažinus skirtumą, spurtavo žydai ir iki kėlinio pabaigos susikrovė 10 taškų pranašumą (27:17).

Antrajame kėlinyje rungtynių tempas nemažėjo, tačiau žalgiriečiams niekaip nepavykdavo tiksliai užbaigti atakų, o tuo pasinaudodami oponenai vis tolo. Ketvirčiui persiritus į antrąją pusę žaidimas kiek išsilygino, tačiau aikštės šeimininkų pusėje laikėsi 15-17 taškų persvara. Iki ketvrčio pabaigos likus pusantros minutės pranašumas išaugo iki 20 (54:34). Paskutinėmis akimirkomis tiksliau sužaidę kauniečiai deficitą "ištirpdė" iki 12.

Po didžiosios pertraukos vaizdas nesikeitė. Nors ketvirčio pradžioje Tel Avivo krepšininkams ir nepavyko atitrūkti, tačiau tai jie padarė sužaidus apie 5 minutes, kai skirtumas pasiekė 19 (67:48). O iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms "Žalgirio" deficitas siekė 21 (71:50). Iki pertraukos kauniečiai skirtumą sumažino tik 2 taškais (79:58).

Paskutinįjį ketvirtį spurtu pradėjo svečiai. Kauniečiai, pelnę 10 "sausų" taškų, skirtumą sumažino 79:68. Po A.Bagatskio tritaškio skirtumas sumažėjo iki 8 (81:73), o vėliau ir iki 6 (81:75), tačiau tada dvi atakas sėkmingai užbaigė varžovai (85:75). Paskutiniajame ketvirtyje "Maccabi" buvo neatpažįstama: žydai pelnė 13 taškų, o žalgiriečiai į tai atsakė 25.

Aikštėje vos 14 minučių praleido lietuvis Šarūnas Jasikevičius, kuris po didžiosios pertraukos ant parketo nepasirodė. Per tą laiką įžaidėjas pelnė 7 taškus (2/2 baudų, 1/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

"Maccabi" gretose įspūdingiausiai atrodė Maceo Bastonas (Maseo Bastonas), kuris ne kartą labai efektyviai įdėjo kamuolį į krepšį, netgi per patį Arvydą Sabonį. Amerikietis pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir išprovokavo 6 pražangas. Nikola Vujčičius pridėjo 22 taškus (7 atk. kam.), Anthony Parkeris (Entonis Parkeris) - 16.

"Žalgirio" ekipoje rezultatyvumu pasižymėjo Edas Cota (Edas Kota), surinkęs 20 taškų (4 atk. kam., 8 rez. perd.). 19 įmetė Tanoka Beardas (Tanoka Berdas, 5 atk. kam.), 12 - Arvydas Sabonis (8 jų paskutiniajame kėlinyje, 10 atk. kam., 7 išprov. praž.), 11 - Ainaras Bagatskis. Miroslavas Beričius per 4 minutes nepasižymėjo.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.