Aukštaūgių Aurimo Kiežos ir Aurimo Adomaičio pastangomis "Juventus" klubas antrojo ketvirčio pabaigoje padidino pranašumą iki septynių taškų (41:34), o po didžiosios pertraukos A. Kieža pirmą kartą leido uteniškiams įgyti dviženklę persvarą - 63:52.

Nors lemiamą ketvirtį spurtu 6:0 pradėjo vilniečiai buvo priartėję (60:67), "Juventus" atsakė atkarpa 8:0, susigrąžino dviženklę persvarą (75:60) ir iniciatyvos iš savo rankų nepaleido. Likus žaisti keturias minutes uteniškių pranašumas šoktelėjo iki 22 taškų (84:62), o rungtynes "Juventus" laimėjo rezultatu 86:68.

Nugalėtojų gretose dar vienu dvigubu dubliu išsiskyrė Aurimas Kieža, kurio sąskaitoje 26 taškai (dvitaškiai 11/14) ir 11 atkovotų kamuolių. 16 taškų prie pergalės prisidėjo Arūnas Vasiliauskas (dvitaškiai 6/6), 12 - Aurimas Adomaitis (dvitaškiai 4/4, baudos 4/4), 10 - Marius Pociukonis, 6 - Gediminas Maceina (6 rez. perd.), po 4 - Gintautas Matulis ir Juozas Ramanauskas (5 atk. kam.), 3 - Žygimantas Šeštokas, 2 - Tomas Markevičius.

Komandoje debiutavęs Marius Prekevičius šį kartą šaudė pro šalį. Gynėjas surinko 3 (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 1/8) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei kartą pažeidė taisykles.

"Sakalų" gretose pasižymėjo Virginijus Sirvydis (17 tšk.) bei Rolandas Matulis ir Augustas Pečiukevičius (po 9 tšk.).