Kauno "Žalgiris" namuose nepasigalėjo Kėdainių "Nevėžio" - 101:62 (25:17, 26:10, 21:14, 29:21).

Daugiausia taškų kauniečiams pelnė Ainaras Bagatskis - 21, Dainius Šalenga surinko 16, Paulius Jankūnas, Mindaugas Timinskas ir Simonas Serapinas - po 10 taškų, o Edas Cota ir Artūras Javtokas - po 8.

Arvydas Sabonis žaidė 15 min. ir pelnė 5 taškus, o Tanoka Berdas (Tanoka Beard) nerungtyniavo.

"Nevėžiui" Arnoldas Jatkonis pelnė 19 taškų, Žydrūnas Stankus - 15, Darius Čiūta - 11, o Tomas Rakauskas - 10.

Vilniaus "Lietuvos rytas" savo aikštėje irgi nesiterliojo su Alytaus "Alita", sutriuškinęs ją 104:74 (25:15, 25:17, 29:19, 25:21). Šeimininkų užduotį palengvino ir tai, kad "Alita" atvyko be savo vyriausiojo trenerio Algirdo Brazio, kuris gydosi traumą.

Vilniečiams Ramūnas Šiškauskas pelnė 17 taškų, Dikis Simpkinsas (Dickey Simpkins) - 14 ir atkovojo 7 kamuolius, o Saulius Kuzminskas - atitinkamai 13 ir 10.

Svečiams Maiklas Spyrsas (Michael Spears) įmetė 17 taškų, o Žygimantas Jonušas - 16.

Didžiausią intrigą kėlė rungtynės Šiauliuose, kur "Šiauliai" po atkaklios kovos įveikė Mažeikių "Naftą" 67:55 (16:18, 18:17, 19:10, 14:10).

Šiauliečių pergalę lėmė spurtas trečiajame kėlinyje, kai šeimininkai per 4 minutes pelnė 17 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį 51:41.

Nugalėtojams Audrius Danusevičius pelnė 15, o Vaidas Pauliukėnas - 13 taškų.

Varžovams Artūras Jomantas surinko 16, o Aivaras Jokubaitis - 12 taškų.

14 pergalių turinti "Nafta" liko trečia, tačiau "Sakalai ir "Šiauliai" nuo jos atsilieka tik vienu laimėjimu.

Sekmadienį "Nafta" namuose priims "Žalgirį".

Turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, pralaimėjimai).