B grupė:

Maskvos CSKA - Atėnų "Panathinaikos" 75:68 (21:19, 22:22, 8:13, 24:14).

Rusijos čempionai iškovojo 9-ąją pergalę per 11 susitikimų, o "Panathinaikos" patyrė 6-ąją nesėkmę.

Maskviečiai nuo pirmųjų akimirkų ėmė dominuoti aikštėje ir netrukus jau pirmavo 9:2, tačiau tada atsigavę svečiai sugebėjo skirtumą sumažinti iki minimumo (11:10). Vėliau vyko kova taškas į tašką ir tik ketvirčio pabaigoje CSKA išlaikė 2 taškų pranašumą. Antrąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai iš Graikijos, išsiveržę į priekį 23:29. Tačiau vėliau 7:0 spurtavo CSKA ir rezultatas vėl tapo lygus. Ketvirčio pabaigoje sėkmingiau sužaidę raudonarmiečiai išsaugojo 2 taškų pranašumą, įgytą po pirmųjų 10-ies minučių.

Po didžiosios pertraukos į aikštę sugrįžusios ekipos nedemonstravo akiai malonaus krepšinio. Nerezultatyvų trečiąjį kėlinį "žalieji" laimėjo 8:13 ir prieš lemiamą ketvirtį išsiveržė 3 taškais į priekį. Paskutiniąją 10 minučių atkarpą ir vėl geriau pradėjo "Panathinaikos" (51:56), tačiau tuomet aikštės šeimininkai spurtavo 14:1 ir išsiveržė į priekį 65:57. Kiek vėliau svečiai deficitą sušvelnino iki 3 taškų (66:63). Įgytą persvarą CSKA dar šiek tiek padidino (iki 7) ir išlaikė ją iki finalinės rungtynių sirenos.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Mirsadas Turkčanas, pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių. Jam neblogai talkino Marcusas Brownas (Markusas Braunas, 21 tšk., 7 išprov. praž.) ir Johnas Robertas Holdenas (Džonas Robertas Holdenas, 16 tšk.).

Atėnų ekipai Dimitris Papanikolaou įmetė 15 taškų, po "lenta" sugriebė 7 kamuolius ir išprovokavo 6 varžovų pražangas. Mike`as Batiste (Maikas Batistas) į savo sąskaitą įsirašė 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, o Arrielis McDonaldas (Arielis Makdonaldas) - 10.

A grupė:

Barselonos "F.C. Barcelona" - Liublianos "Union Olimpija" 92:72 (24:16, 26:18, 22:20, 20:18)

"Barca": R. Duenas - 18 tšk., V. Ilievski - 14 tšk., P. Femerling - 10 tšk.

"Olimpija": D. Rahimič - 18 tšk., R. Štelmahers - 16 tšk., M. Bazdarič - 12 tšk.

Po Ortezo "Elan Bearnais" - Atėnų AEK 68:78 (16:11, 14:18, 21:19, 17:30)

"Elan Bearnais": M. Skelin - 13 tšk., L. Foirest - 13 tšk., D. Lukovski - 11 tšk.

"AEK": H. Jenkins - 20 tšk., Q. Lollis - 11 tšk., N. Hatzis - 10 tšk.

Zagrebo "Cibona VIP" - Belgrado "Partizan" 92:69 (27:16, 17:20, 22:9, 26:24)

"Cibona": S. Rimac - 18 tšk., J. Vrankovič - 15 tšk., J. Penn - 14 tšk.

"Partizan": N. Krstič - 17 tšk., F. House - 16 tšk., D. Ostojič - 14 tšk.

Romos "Lottomatica" - Stambulo "Ulker" 53:69 (8:14, 14:14, 15:18, 16:23)

"Lottomatica": L. Barton - 13 tšk.

"Ulker": M. Booker - 21 tšk., I. Kutluay - 19 tšk., P. Naumoski - 11 tšk.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. "Barcelona" (Ispanija) 11 9 2 845:721
2. Zagrebo "Cibona Vip" (Kroatija) 11 7 4 889:885
3. Stambulo "Ulker" (Turkija) 11 6 5 803:827
4. Belgrado "Partizan" (Serbija) 11 5 6 837:835
5. Atėnų AEK (Graikija) 11 5 6 840:864
6. Po Ortezo "Elan Bernais" (Prancūzija) 11 4 7 907:899
7. Romos "Lottomatica" (Italija) 11 4 7 801:842
8. Liublijanos "Olimpija" (Slovėnija) 11 4 7 834:883

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.