Žalgiriečiai pagerino aukščiausią LKL pasiekimą pagal pelnytus taškus ir didžiausią skirtumą. Iki šiol daugiausia taškų per vienas rungtynes buvo pelnę Šiaulių "Šiauliai" (143), o didžiausia persvara varžovus buvo įveikęs Vilniaus "Lietuvos rytas" (69).

Jau mačo pradžioje kovingai nusiteikęs "Žalgiris" spurtavo 12:0, 20:3. Antrajame kėlinyje žalgiriečių gretose pirmąkart pasirodė po traumos atsigavęs Darjušas Lavrinovičius. Šimto taškų atžymą "Žalgiris" pasiekė jau po trijų kėlinių.

Rezultatyviausiai žaidė latvis Ainaras Bagatskis, pelnęs 25 taškus.

Simonas Serapinas pelnė 23, Giedrius Gustas - 18, Tanoka Berdas (Tanoka Beard) ir Dainius Šalenga - po 15, Mindaugas Timinskas - 11.

Varžovų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Vilius Gabšys, pelnęs 23 taškus, o Vaidas Plioplys įmetė 13 taškų.

"Žalgiris" iškovojo 20-ąją pergalę iš 21 galimos ir pirmauja kartu su "Lietuvos rytu" (20/2).

Trečiojoje vietoje tvirtai laiko Mažeikių "Nafta", savo aikštėje tik po pratęsimo įveikusi Panevėžio "Aukštaitiją" 81:77 (21:14, 19:24, 16:20, 15:13; 10:6) ir iškovojusi 14-ąją pergalę per 22-ąsias rungtynes.

Nors likus žaisti 2 min. ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 71:67, svečiai rezultatą išlygino - 71:71.

Vis dėlto pratęsime sėkmė lydėjo "Naftą", kuriai daugiausia taškų pelnė Sigitas Kažukauskas - 17 ir Andrius Mažutis - 14.

Svečiams Paulius Staškūnas įmetė 22, Marius Janišius ir Žydrūnas Valuckis - po 18 taškų.

Į kovą dėl trečiosios vietos įsijungusi Alytaus "Alita" namuose įtikinamai įveikė Kėdainių "Nevėžį" 85:66 (21:22, 22:14, 22:16, 20:14), iškovodama 11-ąją pergalę iš 22 galimų.

Alytiškiams daugiausia taškų pelnė Marius Pociukonis - 21 ir Vidas Ginevičius 18, o svečiams Žydrūnas Stankus ir Giedrius Aidietis įmetė atitinkamai 19 ir 12 taškų.

Sekmadienį susitinka Klaipėdos "Neptūnas" ir Šiaulių "Šiauliai".

Turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, pralaimėjimai).