A grupėje Lietuvos komanda nusileido tik jos nugalėtojai JAV rinktinei. Amerikiečiai grupėje iškovojo visas 5 pergales.

Lietuvių varžove ketvirtfinalyje penktadienį bus varžybų šeimininkė Vokietijos komanda, B grupėje užėmusi trečią vietą.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo Lietuvos krepšininkai, bet pirmojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė argentiniečiai, kurie antrojo ketvirčio pradžioje jau turėjo 8 taškų pranašumą (33:25). 9:0 spurtavę mūsiškiai vėl susigrąžino minimalų pranašumą, o po dviejų kėlinių minimaliai pirmavo jų varžovai (39:38).

Po didžiosios pertraukos Lietuvos rinktinė vėl buvo priekyje (48:42) ir nedidelę persvarą išsaugojo iki susitikimo pabaigos.

Pralaimėję lietuviams, Argentinos krepšininkai baigė savo pasirodymą čempionate.

2009 metų Europos čempionai ispanai per penkis mačus laimėjo vos kartą ir, B grupėje užėmę 5 vietą, kovos tik dėl 9-12 pozicijų.

Statistika

Lietuva: Mantas Mockevičius 16 taškų (1/1 trit., 4/5 dvit., 5/9 baudų; 9 atk. kam.), Martynas Paliukėnas (1/2 trit., 3/4 dvit., 3/4 baudų; 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Rokas Narkevičius (2/7 trit., 3/6 dvit., 0/2 baudų) po 12, Paulius Semaška 7 (7 rez. perd.), Simonas Kymantas 8 (6 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius 5, Marijus Užupis 2.

Argentina: Luciano Massarelli 23, Matiasas Bortolinas 13 (6 atk. kam.), Patricio Garino 11 (6 atk. kam.).

Dvitaškiai: Lietuva 20/30 (67 proc.) – 19/46 (41 proc.) Argentina

Tritaškiai: Lietuva 6/22 (27 proc.) – 5/18 (28 proc.) Argentina

Baudų metimai: Lietuva 16/29 (55 proc.) – 18/32 (56 proc.) Argentina

Pražangos: Lietuva 26 – 25 Argentina

Perimti kamuoliai: Lietuva 9 – 12 Argentina

Klaidos: Lietuva 23 – 11 Argentina

Atkovoti kamuoliai: Lietuva 43 – 34 Argentina.

Kitų jau pasibaigusių trečiadienio rungtynių rezultatai:

A grupė

Egiptas – Kinija 72:103 (18:30, 15:29, 19:26, 20:18)
JAV – Serbija 112:75 (21:24, 31:9, 26:22, 34:20).

Galutinė A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)

1. JAV 5 5 0 541-348 10
2. Lietuva 5 4 1 396-393 9
3. Kinija 5 3 2 398-405 8
4. Serbija 5 2 3 378-383 7
5. Argentina 5 1 4 359-363 6
6. Egiptas 5 0 5 349-529 5