Rungtynes vangokai pradėję Australijos krepšininkai, kurie pirmąjį kėlinį pralaimėjo 18:23), antrame atsigriebė su kaupu ir įpusėjus susitikimui šeimininkai jau pirmavo - 48:40.

Per likusį rungtynių laiką australai tik didino atotrūkį, o didžiausias galvos skausmas Argentinos vyriausiajam treneriui buvo NBA Portlendo „Trail Blazers“ klubo gynėjas Patrickas Millsas, pelnęs net 32 taškus.

Pirmasis šio tarpsezonio Vilniaus „Lietuvos ryto“ pirkinys Bradas Newley trečiame susitikime aikštėje praleido kiek daugiau nei 22 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (4/7 dvitaškių, 2/6 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei kartą blokavo varžovo metimą.

Vidutiniškai per šią trijų rungtynių seriją B. Newley aikštėje praleisdavo po 19 minučių, per kurias pelnydavo po 13,6 taško (56 proc. dvitaškių, 44 proc. tritaškių), atkovodavo po 3 kamuolius bei atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.