Lemiamose pusfinalio rungtynėse intrigos buvo labai nedaug. Jau pirmajame kėlinyje įgiję aštuonių taškų persvarą „Cholet Basket“ krepšininkai ir antrojo ketvirčio metu didino savo turimą pranašumą.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai nepaliko jokių vilčių savo varžovams, o keturiolikos taškų skirtumu laimėtas kėlinys leido jiems ramiai žengti į lemiamą ketvirtį. Tačiau paskutiniosios dešimt minučių žymiai geriau klostėsi „Gravelines-Dunkerque“ komandai, kurie sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 13 taškų. Tačiau, gerai žaidusiems svečių krepšininkams lemiame ketvirtyje pritrūko jėgų ir laiko, kad pasivytų savo varžovus.

A. Eitutavičius aikštėje praleido 19 minučių, per kurias pelnė 14 taškų (2/5 tritaškiai, 1/3 dvitaškiai, 6/6 baudų metimai), atkovojo vieną kamuolį ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„Cholet Basket“: R.Falkeris 18, A.Eitutavičius 14, M.Gelabale 13.

„Gravelines-Dunkerque“: Y.Bokolo 20, J.K.Edwardsas 15, C.Akpomedahas 7.

Finale Šolės „Cholet Basket“ susitiks su „Le Mans“ komanda, kuri trečiosiose pusfinalio rungtynėse 80:65 nugalėjo „Roannes“ krepšininkus ir laimėjo seriją 2:1.