Vėl rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 28 taškus, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir prasižengė 4 sykius. Per 28 su puse minutės (28:31) R. Šiškauskas pataikė 3 tritaškius iš 5, 5 dvitaškius iš 7 bei 9 baudų metimus iš 10.

17 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Viktoras Chriapa, 16 - Aleksandras Kaunas.

"Dinamo" ekipoje išsiskyrė Aleksejus Žukanenka (21 tšk.), Sergejus Bykovas (18 tšk.) ir Sergejus Monia (16 taškų).

Kitame ketvirtadienio mače Valdemaro Chomičiaus treniruojama Kazanės "Uniks" komanda, kurioje nežaidė Sauliaus Štombergas, namuose 84:72 (21:16, 25:20, 14:24, 24:12) nugalėjo Maskvos srities "Chimki" ekipa su Robertu Javtoku bei Pauliumi Jankūnu ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-2.

Pirmuosius du susitikimus - 80:71 ir 98:73 - laimėjo namuose žaidę "Chimki" krepšininkai.

Po 19 taškų nugalėtojams pelnė Terrellas Lyday'us ir Marko Popovičius, 15 - Krešimiras Lončaras.

Vienas geresnių rungtynių sezone sužaidęs P. Jankūnas svečiams surinko 16 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Keithui Langfordui.

30 minučių (29:51) aikštelėje praleidęs puolėjas iš Lietuvos pataikė 2 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 4, realizavo 6 baudų metimus iš 7, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei suklydo 2 kartus.
14 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Kelly McCarty, 13 - Timofejus Mozgovas.

14 su puse minutės (14:31) aikštelėje praleidęs R. Javtokas pralaimėjusiems pelnė vos 2 (dvitaškiai 1/2) taškus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus bei prasižengė 2 kartus.

Ketvirtąsias pusfinalio serijos rungtynes komandos penktadienį vėl žais Kazanėje.