Nugalėtojams K. Lavrinovičius per 20 minučių pelnė 18 taškų (6/7 dvit., 6/8 baudų), atkovojo 6 kamuolius, 2 kamuolius perėmė ir triskart prasižengė.

Svečių gretose D. Motiejūnas buvo antras pagal rezultatyvumą. Jaunasis puolėjas per 25 minutes surinko 11 taškų (2/6 dvit., 7/8 baudų), po krepšiais sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir 4 kartus buvo nubaustas pražanga.

Serijoje iki 3 pergalių „Montepaschi“ pirmauja 1-0. Antrosios serijos rungtynės šeštadienį vėl vyks Sienoje.

„Montepaschi“: Henry Domercantas 19 taškų, Kšyštofas Lavrinovičius 18 (6 atk. kam.), Romainas Sato 16 (7 atk. kam.), Davidas Hawkinsas 14, Benjaminas Eze 13, Nikos Zisis 10.

„Benetton“: Kelvinas Riversas 18, Donatas Motiejūnas 11, Jasminas Hukičius ir Bobby Dixonas (6 atk. kam.) po 8.

Sėkmingai atkrintamąsias varžybas pradėjo ir Kantu „NGC Medical“ klubas su Tautvydu Lydeka, savo aikštelėje 75:64 (23:10, 19:23, 21:18, 12:13) nugalėjęs Bolonijos „Canadian Solar“ krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių išsiveržęs į priekį 1-0.

T. Lydekos indėlis į pergalę – 13 taškų (5/8 dvit., 3/5 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 1 blokas, 1 klaida ir 4 pražangos per 23 minutes.

Antrosios serijos rungtynės Kantu mieste bus žaidžiamos šeštadienį.

„NGC Medical“: Maartenas Leunenas 16 (7 atk. kam.), Vladimiras Micovas 15, Tautvydas Lydeka 13 (6 atk. kam.), Manučaras Markoišvilis (6 atk. kam.) ir Nicolasas Mazzarino po 9.

„Canadian Solar“: Aaronas Lee Jacksonas (5 kld.) ir Davisas Mossas po 14, Kristjanas Kanguras 10, Dušanas Vukčevičius 8.

Serijoje 1-0 pirmauja ir Milano „Armani Jeans“ komanda, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis ir Marijonas Petravičius. Milaniečiai namuose rezultatu 72:65 (14:17, 9:11, 23:10, 26:27) įveikė Montegranaro „Sigma Coatings“ ekipą.

J. Mačiulis nugalėtojams per 24 minutes įmetė 5 taškus (1/3 trit., 0/2 dvit., 2/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, blokavo 1 metimą, po dukart suklydo ir prasižengė.