M. Lukauskis aikštelėje praleido 26 minutes, pelnė 17 taškų (4/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo pražangą, kartą prasižengė ir surinkęs 23 naudingumo balus buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas.

Vilerbano klubas liko ant atkrintamųjų varžybų slenksčio ir užėmė 9-ąją vietą.

Kovą dėl medalių tęs Šolės „Cholet Basket“ ekipa su Arvydu Eitutavičiumi, kuri tapo reguliaraus sezono nugalėtoja. Be lietuvio rungtyniavęs klubas namie 73:68 (14:20, 11:23, 24:7, 24:18) įveikė „Rouen“ ekipos krepšininkus, nors po dviejų kėlinių turėjo 18 taškų deficitą.

A. Eitutavičius rungtynėms registruotas nebuvo.

„Cholet Basket“ klubas ketvirtfinalyje susigrums su „Poitiers“ ekipos krepšininkais.

„Dijon“ - ASVEL - 57:85 (22:23, 14:22, 10:25, 11:15).

„Dijon“: B. Monclaras 19, A. Mbaye'as 12, L. Aboudou 7 taškai.

ASVEL: A. Traore 18, M Lukauskis 17, R. Marshallas 15 taškų.

„Cholet Basket“ - „Rouen“ - 73:68 (14:20, 11:23, 24:7, 24:18).

„Cholet Basket“: K. Seraphinas 18 (8 atk. kam.), S. Mejia 15, M. Gelabale'as 12 taškų.

„Rouen“: E. Chatfieldas 16, E. Jacksonas 11, M. Nascimento, W. Darnellas ir S. Rogersas po 10 taškų.