M. Česnauskis pralaimėjusiems per 31 minutę pelnė 12 taškų (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, 3 kartus prasižengė ir 5 kartus privertė varžovus pažeisti taisykles.

Įdomu tai, kad pirmose rungtynėse antradienį net 27 taškus nugalėtojams pelnęs Davidas Loganas trečiadienį per 32 minutes taškais nepasižymėjo.

Trečiosios serijos rungynės Slupske vyks šeštadienį.

„Asseco Prokom“: Q. Woodsas 19 taškų, L. Harringtonas 13, D. Ewingas 11.

„Energa Czarni“: C. Bookeris 15, M. Česnauskis 12, A. Harrisas 10.

Antrąją pergalę iškovojo ir Sopoto „Trefl“ su dviem lietuviais, namuose rezultatu 89:82 (20:26, 31:19, 12:17, 26:20) įveikusi Žgoželeco „PGE Turow“ klubą.

Gintaras Kadžiulis buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Lietuvis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 20 taškų (5/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius bei 4 kartus pažeidė taisykles.

Saulius Kuzminskas aikštelėje nepasirodė.

Trečiasis serijos mačas šeštadienį bus žaidžiamas Žgoželece.

„Trefl“: G. Kadžiulis 20, L. Kinnardas ir C. Hawkinsas po 14.

„PGE Turow“: M. Wrightas 29, K. Wysockis 15, J. Gray'us 12.