Lemiamą persvarą svečiai įgijo ketvirtojo kėlinio viduryje, kai pirmaujant 77:76 Mickaelis Pietrus pataikė du, o Jameeras Nelsonas pridėjo dar vieną tritaškį ir „Magic“ nutolo – 86:76.

Orlando ekipos vidurio puolėjas Dwightas Howardas šįkart dėl greitai prisirinktų pražangų aikštelėje praleido tik 23 minutes, per kurias surinko 6 taškus ir atkovojo po 13 kamuolių. Tačiau jo komandos draugai sėkmingai susitvarkė su užduotimis ir be savo žvaigždės. D. Howardas susirinko 6 asmenines pražangas jau antrose rungtynėse iš eilės.

„Bobcats“ klubas atkrintamosiose varžybose žaidė pirmą kartą.

Šarlotės „Bobcats“ (7 vieta Rytų konferencijoje) – Orlando „Magic“ (2 vieta Rytuose) 90:99 (25:23, 20:20, 23:28, 22:28). Serija 0-4.

„Bobcats“: Tyrusas Thomasas 21 taškas (9/12 dvit., 3/4 baudų; 9 atk. kam.), Geraldas Wallace’as 17, Boris Diaw 13, Raymondas Feltonas 11 (6 rez. perd.).

„Magic“: Vince’as Carteris 21 (1/5 trit., 6/11 dvit., 6/9 baudų), Jameeras Nelsonas 18, Rashardas Lewisas 17, Mattas Barnesas 14 (8 atk. kam.), Mickaelis Pietrus 13.

Dabar „Magic“ krepšininkai turės bent savaitę poilsio. NBA Rytų konferencijos pusfinalyje jų varžove taps Atlantos „Hawks“ arba Milvokio „Bucks“ ekipa. Pirmadienį šių komandų akistatoje Milvokyje pergalę rezultatu 111:104 (28:25, 26:25, 31:24, 26:30) šventė „Bucks“ krepšininkai ir čia serijos santykis tapo lygus – 2:2.

Po didžiosios pertraukos atitrūkę Milvokio ekipos žaidėjai kontroliavo rungtynių eigą iki pat susitikimo pabaigos, tik paskutinėmis minutėmis leidę svečiams priartėti.

Penktosios serijos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Atlantoje.

Milvokio „Bucks“ (6 vieta Rytuose) – Atlantos „Hawks“ (3 vieta Rytuose) 111:104 (28:25, 26:25, 31:24, 26:30). Serija 2-2.

„Bucks“: Brandonas Jenningsas 23 (0/3 trit., 9/13 dvit., 5/5 baudų; 6 rez. perd.), Carlosas Delfino ir Johnas Salmonsas po 22, Ersanas Ilyasova 11, Lucas Richardas Mbah a Moute 10.

„Hawks“: Joe Johnsonas 29 (1/3 trit., 10/19 dvit., 6/7 baudų; 9 rez. perd.), Jamalas Crawfordas 21, Joshas Smithas 20 (9 atk. kam.), Mike’as Bibby 15.

Vėliausiai pasibaigusiame mače Fynikse vietos „Suns“ klubas 107:88 (27:28, 30:19, 27:19, 23:22) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ ekipą ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį 3-2.

Mačo pradžioje aikštelės šeimininkai atsiliko 4:18, bet dar iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo pasivyti varžovus (27:28), o antrajame ketvirtyje perėmė iniciatyvą ir po Channingo Frye’aus bei Jaredo Dudley tritaškių pabėgo į priekį (57:47).

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Suns“ dar kartą spurtavo ir po laimėtos atkarpos 15:6 susikrovė lemtingą pranašumą (84:66).

Šeštosios serijos rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Portlande.

Fynikso „Suns“ (3 vieta Vakaruose) – Portlando „Trail Blazers“ (6 vieta Vakaruose) 107:88 (27:28, 30:19, 27:19, 23:22). Serija 3-2.

„Suns“: Channingas Frye’us 20 (3/5 trit., 4/6 dvit., 3/3 baudų; 8 atk. kam.), Amare Stoudamire’as ir Jaredas Dudley po 19, Steve’as Nashas 14 (10 rez. perd., 5 kld.), Jasonas Richardsonas 13 (8 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Andre Milleris 21 (2/3 trit., 4/9 dvit., 7/10 baudų), LaMarcusas Aldridge’as ir Jerrydas Baylessas po 17, Dante Cunninghamas 11.