R. Kaukėnas rungtyniavo beveik 20 minučių ir pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo varžovų pražangą ir kartą pažeidė taisykles.

„Real“ - „Valladolid“ - 91:71 (20:24, 27:21, 24:15, 20:11).

„Real“: Darjušas Lavrinovičius 17, Sergio Llullas 17, Morrisas Almondas 14, Jorge Garbajosa 12, Rimantas Kaukėnas 11 taškų.

„Blancos De Rueda“: Diego Garcia 16, Robertas Battle'as 14, Federico Martinas Van Lacke 12 taškų.

„Lietuviškasis“ Alikantės klubas patyrė nesėkmę

Pralaimėjimą patyrė Alikantės „Meridiano“ ekipa su Martynu Andriuškevičiumi ir Mindaugu Katelynu. Alikantės komanda išvykoje 77:82 (22:13; 20:18; 18:26; 17:25) pralaimėjo Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ krepšininkams.

M. Katelynas per 31 minutę surinko 13 taškų (5/5 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 0/1 baudų), atkovojo 4 kamuolius, perėmė kamuolį ir 2 kartus suklydo.

M. Andriuškevičius aikštelėje praleido 21 minutę ir pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus ir kartą suklydo.

„Gran Canaria 2014“ - „Meridiano“ 82:77 (13:22, 20:18, 26:18, 25:17).

„Gran Canaria 2014“: Jaycee Carrollas 21, Sitapha Savane 18, Marcusas Norrisas 15, Joshas Fisheris 8 taškai.

„Meridiano“: Pepe Sow 16 (10 atk. kam.), Mario Stojičius 16, Mindaugas Katelynas 13, Txemi Urtašunas 10 taškų.