Tel Avivo "Maccabi" - Galil Elijono "Hapoel" 97:68.

Lengvas čempionato startas pasitaikė "Maccabi" krepšininkams - nors Galil Elijono žaidėjai po pirmojo kėlinuko atsilikinėjo tik 3 taškais - 26:23, antrajame ketvirtyje daugkartiniai Izraelio čempionai pabėgo nuo varžovų ir įgijo 18 taškų persvarą - 54:36. Antrojoje mačo pusėje "Maccabi" žaidėjai tik didino pranašumą, žaidimo ritmą diktuodami "Hapoel" ekipai.

Europos čempionas Šarūnas Jasikevičius rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio - Šaras Izraelio pirmenybėse debiutavo pirmajame kėlinyje sužaidus 7 minutes. Iš viso Lietuvos rinktinės vienas lyderių aikštelėje praleido 28 minutes, pelnė 16 taškų (2/2 dvitaškių, 4/9 tritaškių), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį bei 3 sykius suklydo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Maceo Bastonas - 20 taškų. Anthony Parkeris pelnė 17.

Galil Elijono ekipai 18 taškų įmetė Marcas Davisas, 13 pridėjo Markas Briskeris, 11 - Lamontas Jonesas (9 rez. perd.).

"Givat Shmuel Maccabi" - Tel Avivo "Hapoel" 83:73.

Virginijaus Praškevičiaus "Hapoel" išvykoje nusileido "Maccabi". Jau po dviejų pirmųjų susitikimo ketvirčių "Givat Shmuel Maccabi" klubas pirmavo 13 taškų skirtumu - 42:29. Daug klysdami "Hapoel" krepšininkai taip ir nesugėbėjo pasivyti priešininkų.

"Hapoel" legionierius Virginijus Praškevičius šiose rungtynėse pelnė 9 taškus.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Jasminas Hukičius (16 tšk.). Michaelas Wrightas pridėjo ir A.J.Guytonas pridėjo po 13 taškų.

"Givat Shmuel Maccabi" komandoje daugiausiai taškų įmetė Andre McCollumas - 22. Shaharo Gordono sąskaitoje 10 taškų.