Saratovo "Avtodor" - Jekaterinburgo "Jevraz" 88:86 (21:19, 19:23, 23:16, 25:28).

Po pergalės prieš superlygos A vicečempioną "Ural-Great" klubą buvo nuogastaujama, kad saratoviečiai tinkamai nenusiteiks kovai su autsaideriu - Jekaterinburgo "Jevraz". Ir ne be reikalo. Sužaidus du pirmuosius kėlinukus svečiai pirmavo nedidele 2 taškų persvara. Po didžiosios pertraukos "Avtodor" susikaupė ir pasivijo bei pralenkė oponentus, tačiau paskutinis ketvirtis pareikalavo visų šeimininkų jėgų ir pergalė buvo užsitikrinta tik nuskambėjus finalinei sirenai. Saratovo ekipos sąskaitoje dabar 2 laimėjimai ir 1 nesėkmė, o "Jevraz" žaidėjai per 4 susitikimus dar nepatyrė pergalės džiaugsmo.

Nugalėtojams atitinkamai 27 bei 23 taškus įmetė Beno Udrihas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir LeMane'as Wilsonas. Pastariesiems neblogai talkino Denisas Chloponinas (11 tšk.), Vladimiras Veremejenko (10 tšk.) bei Mario Bennettas (8 tšk., 10 atk. kam.).

Svečių ekipai Ainaras Bagatskis pelnė 21 tašką ir atkovojo 6 kamuolius. 14 pridėjo Aleksejus Komarovas, 12 - Nikša Tarlė, o po 11 taškų surinko Dimitrijus Čeriomnychas (11 atk. kam.) ir Aleksejus Lobanovas.

Samaros "Samara" - Maskvos CSKA 57:93 (15:29, 12:17, 15:23, 15:24).

Eilinę, ketvirtąją pergalę iškovojo CSKA krepšininkai, pasiekę ją išvykoje sutriuškindami Samaros klubą. Maskviečiai "šovė" į priekį jau pirmame kėlinyje, kurį laimėjo net 14 taškų persvara. Toliau visą mačo laiką jie tik didino pranašumą nesuteikdami šeimininkams nė menkiausių vilčių. "Samara" iš keturių susitikimų yra laimėjusi du.

"Samara" aikštelėje pasirodė visi 12 krepšininkų ir daugelis jų rungtyniavo apie 20 minučių. Genadijus Zelenskis, pradėjęs rungtynes starto penkete, surinko 10 taškų, 11 įmetė Denisas Timakovas. Kitų sportininkų indėliai mažesni: Georgijus Galtsovas (8 tšk.), Andrejus Kamarovskis (6 tšk.), Nikola Aleksejevas (6 tšk.).

CSKA komandoje taip pat rungtyniavo visi susitikimui registruoti krepšininkai. Dešimt ir daugiau taškų pelnė: Marcusas Brownas (15 tšk.), Mirsadas Turkčanas (13 tšk., 13 atk. kam.), Theodoras Papaloukas (11 tšk., 5 atk. kam.) ir Aleksandras Bašminovas (10 tšk.).

Rostovo "Lokomotiv" - Sankt Peterburgo "Spartak" 91:69 (23:15, 18:14, 21:21, 29:19)

Rimo Girskio treniruojamos Rostovo komandos pirmosios rungtynės namie susiklostė sėkmingai. Į aikštelę pagaliau grįžo pirmąsias sezono rungtynes dėl ligos praleidęs ekipos kapitonas Igoris Kudelinas. Pirmuosius savo taškus šis snaiperis pelnė tik trečiojo kėlinio pradžioje, įmetęs du tritaškius iš eilės, o viso jų pelnė 12. Rezultatyviau už jį žaidė Andrejus Cypačiovas (17), Igoris Gračiovas (16), Jevgenijus Kurilovas (13).

"Spartak" gretose nesustabdomas buvo Genadijus Silantjevas, įmetęs 24 taškus. Svečiams šį kartą mažiau padėti galėjo Mindaugas Burneika ir Mantas Ignatavičius, pelnę atitinkamai po 9 ir 1 tašką.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA 4 4 0 370:252
2. Maskvos "Chimki" 3 3 0 262:223
3. Kazanės "Uniks" 2 2 0 195:109
4. Permės "Ural-Great" 3 2 1 266:245
5. Saratovo "Avtodor" 3 2 1 248:256
6. Tulos "Arsenal" 3 2 1 218:253
7. Samaros CSK VVS 4 2 2 309:318
8. Rostovo "Lokomotiv" 3 1 2 226:230