Nukėlus Izraelio lygos sezoną savaitei (iš spalio 19 į 26 dieną), atsirado savaitė, kurioje nevyksta varžybos. Taigi vadovybė nutarė surengti parodomąsias varžybas. Iš visų ekipų sudaryta lygos žvaigždžių komanda netikėtai lengvai palaužė šį sezoną didelių ambicijų turintį Tel Avivo "Maccabi" klubą 89:79 (30:18, 13:15, 34:26, 12:20).

Vos porą treniruočių kartu surengusi žvaigždžių ekipa iniciatyvą turėjo pirmajame kėlinyje. Sužaidus 10 minučių jų pranašumas siekė 12 taškų. Antrajame ketvirtyje viena pajėgiausių ateinančio sezono ekipų sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą, kuris siekė 10 taškų (33:43). Po didžiosios pertraukos rinktinė ekipa vėl atrodė puikiai. Įpusėjus trečiajam kėlinukui jie pirmavo jau 63:39, bet Tel Avivo krepšininkai sugebėjo šiek tiek aptirpdyti deficitą.

Galil Elyono "Hapoel" krepšininkas Lamonas Jonesas buvo rezultatyviausias rinktinėje, surinkęs 24 taškus. Kelly McCarty pridėjo 20 taškų, Meiras Tapiro įmetė 10, Adrianas Pledgeris - 8, Ido Kozikaro - 7, Oras Eitanas - 6, Tomeris Steinhaueris - 5, Stanley Brundy - 4, Moshe Breneras - 3, o Ori Ichaki - 2 taškus.

"Maccabi" komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Nikola Vujčičius, pelnęs 21 tašką. Nuo jo nežymiai atsiliko Maceo Bastonas, į savo sąskaitą įsirašęs jų 16. Anthony Parkeris ir Talis Buršteinas pridėjo po 8, Derrickas Sharpas ir Yaovas Saffaras įmetė po 6, Lietuvos rinktinės įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius į savo sąskaitą įsirašė 5, Yotamas Halperinas pridėjo 4, Davidas Burthenthalis pelnė 3, o Deonas Thomas surinko 2 taškus.

Ateinantį sekmadienį Izraelio lygos sezoną pradės abu lietuviai - Š.Jasikevičius su Tel Avivo "Maccabi" ir Virginijus Praškevičius su Tel Avivo "Hapoel". Pastarasis krepšininkas jau pradėjo oficialų sezoną FIBA-Europos lygoje, tuo tarpu "Maccabi" naujojo sezono varžybų nežaidė. Jie toliau rungtyniaus draugiškus mačus - antradienį ir trečiadienį Stambule "Maccabi" sužais dvi rungtynes su vietos "Efes Pilsen" ir "Ulker" komandomis.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.