Ispanijos ekipai pergalė leido užsitikrinti pirmąją vietą grupėje, o Kazanės klubas liko trečias, į kitą etapą taip pat praleidęs įpūsingai paskutiniame ture nugalėjusius Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) krepšininkus.

„Uniks“ komandai Saulius Štombergas per 4 min. 57 sek. pelnė 2 taškus (0/1 trit., 1/2 dvit.) ir prarado vieną kamuolį.

„Power Electronics“: Serhijus Liščiukas 18 taškų, Rafaelis Martinezas 14, Thomas Kelati ir Mattas Nielsenas po 13.

„Uniks“: Maciejus Lampe 20 (11 atk. kam.), Terrellas Lyday 16, Marko Popovičius 11 (6 kld.), Artiomas Kuziakinas 10.

Savo ruožtu „Hapoel“ svečiuose po ketvirtojo kėlinio, kuriame buvo pagerintas varžybų rezultatyvumo rekordas, 111:98 (32:22, 19:29, 16:23, 44:24) nugalėjo Simo Jasaičio atstovaujamą Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) ekipą, kuri su viltimis patekti į kitą etapą atsisveikino dar anksčiau.

Lietuvos rinktinės puolėjas tradiciškai žaidė rezultatyviai ir surinko 21 tašką (5/9 trit., 3/4 dvit.). Per 31 min. 23 sek. S. Jasaitis taip pat atkovojo 4 kamuolius, po kartą suklydo bei prasižengė.

„Galatasaray“: Mike’as Wilkinsonas 27, Dariusas Washingtonas 22 (6 rez. perd.), Simas Jasaitis 21, Radoslavas Rančikas 18.

„Hapoel“: Yuvalas Naimy 27 (7 rez. perd.), Tre Simmonsas 25, Dijonas Thompsonas 20, Pooh Jeteris 13.

Galutinė J grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)


1. Power Electronics 5 1
2. Hapoel 4 2
3. Uniks 3 3
4. Galatasaray 0 6

K grupėje antrąją nesėkmę iš eilės patyrė prieš tai turnyre net 10 pergalių paeiliui iškovojusi, vietą ketvirtfinalyje jau anksčiau užsitikrinusi Bilbao „Bizkaia Basket“ (Ispanija) komanda su Renaldu Seibučiu, kuri svečiuose 70:77 (21:19, 19:22, 16:19, 14:17) nusileido Atėnų „Panellinios“ (Graikija) klubui, išplėšusiam kelialapį į kitą etapą.

Lietuvis šįkart aikštelėje praleido tik 4 min. 21 sek., per kurias spėjo kartą prasižengti.

„Panellinios“: Devinas Smithas 18, Ianas Vougioukas 14, Djuro Ostojičius 12, Roderickas Blakney 10.

„Bizkaia Basket“: Javi Salgado 12 (6 rez. perd.), Axelis Hervelle 11, Jerome’as Moiso 10, Marko Baničius ir Alexas Mumbru po 9.

Už atkrintamųjų varžybų borto likusių K grupės ekipų akistatoje Donato Motiejūno atstovaujama Trevizo „Benetton“ (Italija) namuose 86:70 (20:20, 24:20, 25:11, 17:19) nugalėjo Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) komandą.

Lietuvis per 8 min. 48 sek. surinko 5 taškus (1/1 trit., 0/1 dvit., 2/4 baudų), perėmė ir prarado po 1 kamuolį bei sugebėjo prasižengti 5 kartus.

„Benetton“: Sandro Nicevičius 22 (10 atk. kam.), Gary Nealas 16, Davoras Kusas 14, Kelvinas Riversas 12.

„Brose Baskets“: Tiboras Pleissas (12 atk. kam.) ir Markas Worthingtonas (8 atk. kam.) po 18, Brianas Robertsas 12 (6 kld.), Casey Jacobsenas 10.

K grupės lentelė:


1. Bizkaia Basket 4 2
2. Panellinios 4 2
3. Benetton 2 4
4. Brose Baskets 2 4

I grupėje bilietai į kitą etapą atiteko Salonikų „Aris“ (Graikija) ir Berlyno „Alba“ (Vokietija) komandoms:

„Le Mans“ (Prancūzija) – Salonikų „Aris“ 79:75 (22:24, 15:13, 23:22, 19:16)

„Le Mans“: Marcas Salyersas 25 (8 atk. kam.), Antoine’as Diot 18, Maleye N’Doye 12.

„Aris“: Keydrenas Clarkas 18 (6 atk. kam.), Jeremy Richardsonas 14 (11 atk. kam.), Aaronas Milesas (7 rez. perd.) ir Mattas Walshas po 10.

Badalonos „Joventut“ (Ispanija) – Berlyno „Alba“ 62:68 (15:13, 11:7, 16:15, 20:33)

„Joventut“: Urošas Tripkovičius 17 (6 atk. kam.), Luka Bogdanovičius 10, Kristapas Valteris 9 (7 rez. perd.).

„Alba“: Immanuelis McElroy’us 14 (6 atk. kam.), Derrickas Byarsas 11, Adamas Chubbas 10.

I grupės lentelė:


1. Alba 4 2
2. Aris 3 3
3. Joventut 3 3
4. Le Mans 2 4

L grupėje į ketvirtfinalį pateko pergalę paskutiniame ture šventusi ir grupės nugalėtoja tapusi Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) ir antrąją vietą užėmusi Nymburko CEZ (Čekija) ekipa. Čekams nesutrukdė ir pralaimėjimas Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija) komandai, nes Ispanijos klubas nugalėjo jų pagrindinį konkurentą Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) klubą:

Las Palmaso „Gran Canaria“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 81:58 (18:15, 26:14, 20:13, 17:16)

„Gran Canaria“: Willas McDonaldas 24 (7 atk. kam.), Jaycee Carrollas 13, Danielis Kickertas 10.

„Crvena Zvezda“: Oliveris Stevičius 12 (8 atk. kam.), Marko Keseljas 11, Vukas Radivojevičius 10 (5 kld.).

Nymburko CEZ – Ankaros „Turk Telekom“ 84:94 (24:18, 19:23, 21:30, 20:23)

CEZ: Arthuras Lee 22 (5 rez. perd.), Ronaldas Lewisas 17, Petras Benda 12 (7 atk. kam.).

„Turk Telekom“: Bekiras Yaragume 22, Erwinas Dudley 16, Demondas Malletas 14, Lamayne’as Wilsonas 13 (6 atk. kam.).

L grupės lentelė:


1. Gran Canaria 4 2
2. CEZ 3 3
3. Crvena Zvezda 3 3
4. Turk Telekom 1 4

Ketvirtfinalio poros:

„Power Electronics“ – „Aris“
„Alba“ – „Hapoel“
„Bizkaia Basket“ (R. Seibutis) – CEZ
„Gran Canaria“ – „Panellinios“.

Ketvirtfinalyje komandos kovo 24 ir 31 dienomis sužais po mačą namuose bei išvykoje. Į finalo ketverto varžybas pateks geriausią dviejų mačų rezultatą pasiekę klubai.