"Memphis Grizzlies" - "Milwaukee Bucks" 105:94 (30:17, 26:29, 28:27, 21:21).

Aikštės šeimininkai "Grizzlies" krepšininkai pranašumą įgijo jau pirmajame kėlinyje ir išlaikė jį iki pat susitikimo pabaigos. "Bucks" nei karto nesugebėjo įsiveržti į priekį. Didžiausia Memfio žaidėjų persvara siekė 19 taškų po Mike'o Millerio dėjimo sužaidus 3 minutes ir 40 sekundžių antrajame kėlinyje, kuomet rezultatas tapo 48:29.

Nugalėtojų komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo jau ne pirmąjį sezoną "Grizzlies" marškinėlius vilkintys Mike'as Milleris bei Europos vicečempionas Pau Gasolis (8 atk. kam.), kurie surinko po 21 tašką. Jasonas Williamsas pridėjo 11 taškų bei 8 rezultatyvius perdavimus. Šie visi trys krepšininkai mačą pradėjo startiniame penkete. Shane'as Battieras (5 atk. kam.) surinko 10, Stromile'as Swiftas ir Earlas Watsonas (6 rez. perd.) - po 8, Ryanas Humphrey - 7, Lorenzenas Wrightas (6 atk. kam.) - 6, Theronas Smithas (6 atk. kam.) - 3, o Jamesas Posey, Dahntay Jonesas, Jake'as Tsakalidis, Troy Bellas ir Sheltonas Jonesas įmetė po 2 taškus.

"Bucks" ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo ketvirtus metus šiai komandai atstovaujantis Michaelas Reddas, surinkęs 21 tašką. NBA naujokas T.J.Fordas surinko 15 taškų, 5 atkovotus kamuolius bei 7 rezultatyvius perdavimus. Danielis Santiago įmetė 13, Toni Kukočius - 11, Joe Smithas (6 atk. kam.) - 10, Timas Thomasas (7 atk. kam.) - 9, Desmondas Masonas - 8, Marcusas Haislipas - 4, Erickas Stricklandas - 2, o Damonas Jonesas - 1 tašką.

Ateinančią naktį įvyks net aštuonerios NBA ikisezoninės rungtynės. Jose susitiks:

"Los Angeles Lakers" - "Golden State Warriors".

"Washington Wizards" - "New York Knicks".