30-ojo turo rezultatai:
„KK Radviliškis“ – Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“ 75:79
Joniškio „Delikatesas“ – Mažeikių „Mažeikiai“ 68:61
Vilniaus „KK Akademija“ – Pakruojo „Meresta“ 69:75
Kauno „Erelita-KTU“ – Tauragės „Bremena-Karšuva“ 87:73
Palangos „Naglis-Adakris“ – Jonavos „Triobet-Malsta“ 80:58
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Šiaulių „ABRO-Universitetas“ 99:65
Šilutės „Šilutė“ – Kauno „LKKA-Atletas“ 54:71
Vilniaus „VKM-Perlas“ – Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė“ 70:88
NKL reguliariojo sezono turnyro lentelė:
1. | Klaipėdos "Nafta-Uni-Laivitė" | 30 | 23 | 7 | 2469:2206 | 53 |
2. | Joniškio "Delikatesas" | 30 | 22 | 8 | 2445:2292 | 52 |
3. | Pasvalio "Pieno žvaigždės" | 30 | 21 | 9 | 2510:2296 | 51 |
4. | Mažeikių "Mažeikiai" | 30 | 21 | 9 | 2360:2102 | 51 |
--- | --------------------------------- | --- | --- | --- | ---------- | --- |
5. | Kauno "Erelita-KTU" | 30 | 20 | 10 | 2217:2147 | 50 |
6. | Palangos "Naglis-Adakris" | 30 | 20 | 10 | 2474:2257 | 50 |
7. | Pakruojo "Meresta" | 30 | 19 | 11 | 2445:2282 | 49 |
8. | Jonavos "Triobet-Malsta" | 30 | 17 | 13 | 2378:2276 | 47 |
9. | Vilniaus KK "Akademija" | 30 | 12 | 18 | 2268:2352 | 42 |
10. | Vilniaus "VKM-Perlas" | 30 | 12 | 18 | 2362:2466 | 42 |
11. | KK "Radviliškis" | 30 | 11 | 19 | 2196:2235 | 41 |
12. | Šiaulių "ABRO-Universitetas" | 30 | 10 | 20 | 2217:2478 | 40 |
--- | --------------------------------- | --- | --- | --- | ---------- | --- |
13. | Kauno "Žalgiris-Sabonio mokykla" | 30 | 9 | 21 | 2224:2563 | 39 |
14. | Kauno "LKKA-Atletas" | 30 | 8 | 22 | 2232:2445 | 38 |
15. | Šilutės "Šilutė" | 30 | 8 | 22 | 2283:2467 | 38 |
16. | Tauragės "Bremena-Karšuva" | 30 | 7 | 23 | 2484:2700 | 37 |
Aštuntfinalio poros:
Kauno „Erelita-KTU“ – Šiaulių „ABRO-Universitetas“
Palangos „Naglis-Adakris“ – „KK Radviliškis“
Pakruojo „Meresta“ – Vilniaus „VKM-Perlas“
Jonavos „Triobet-Malsta“ – Vilniaus „KK Akademija“
Paskutinėse keturiose vietose likusios ekipos tęs kovą autsaiderių turnyre.
www.demasport.lt
Prisijungti prie diskusijos
Rodyti diskusiją