Jis šį sezoną atstovauja Palangos „Naglio-Adakrio“ komandai. Krepšininkas per 23 NKL rungtynes šį sezoną vidutiniškai pelno po 5,4 taško ir atkovoja po 3,7 atšokusio kamuolio.
Nors aikštelėje per rungtynes triskart olimpinis prizininkas praleidžia tik po 14 su puse minutės, „Žvaigždžių dienos“ rinkimuose jis surinko daugiausiai balsų.
„Vakarams“ taip pat atstovaus puolėjai Alidas Žukauskas („Šilutė“) ir Brandonas Davisas („Naglis-Adakris“) bei gynėjai Saulius Raziulis (Joniškio „Delikatesas“) ir Aivaras Kvedaravičius (Šiaulių „ABRO-Universitetas“).
„Vakarų“ rinktinę treniruos „Mažeikių“ klubo strategas Aloyzas Rudys.
„Rytų“ ekipos, kuriai vadovaus Pakruojo „Merestos“ klubo vyriausiasis treneris Dainius Bertulis, starto penketą sudarys Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ vidurio puolėjas Adomas Drungilas ir puolėjas Tauras Jogėla, Pakruojo „Merestos“ gynėjas Mantas Griškėnas ir puolėjas Vytautas Padgureckas bei Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkas Bryanas Harrisonas.
Visi „Vakarų“ rinktinės žaidėjai:
7 | Saulius Raziulis | Joniškio „Delikatesas“ |
5 | Aivaras Kvedaravičius | Šiaulių „ABRO Universitetas“ |
21 | Brandon Davis | Palangos „Naglis Adakris“ |
40 | Gintaras Einikis | Palangos „Naglis Adakris“ |
8 | Alidas Žukauskas | Šilutės “Šilutė” |
23 | Laurynas Jacevičius | Mažeikių “Mažeikiai” |
22 | Osvaldas Mačernis | Mažeikių “Mažeikiai” |
13 | Juozas Blažys | Radviliškio “KK Radviliškis” |
4 | Aurimas Šaulis | Tauragės “Bremena Karšuva” |
10 | Evaldas Lengvinas | Klaipėdos “Nafta Uni Laivitė” |
Visi „Rytų“ žaidėjai:
14 | Mantas Griškėnas | Pakruojo “Meresta” |
13 | Vytautas Padgureckas | Pakruojo “Meresta” |
4 | Bryan Harrison | Pasvalio “Pieno žvaigždės” |
15 | Adomas Drungilas | Kauno “Žalgiris Sabonio mokykla” |
8 | Tauras Jogėla | Kauno “Žalgiris Sabonio mokykla” |
12 | Stanionis Edgaras | Kauno “Erelita KTU” |
23 | Arvydas Gydra | Vilniaus “KK Akademija” |
22 | Remigijus Sugintas | Vilniaus “VKM Perlas” |
24 | Vidmantas Sragauskis | Kauno “LKKA Atletas” |
9 | Tadas Sebežiovas | Jonavos “Triobet Malsta” |
Tritaškių konkurso „NKL snaiperis 2010“ dalyviai:
1 | Airidas Kurauskas | Šiaulių „ABRO Universitetas“ |
2 | Karolis Macinkevičius | Mažeikių “Mažeikiai” |
3 | Rimvydas Demenius | Radviliškio “KK Radviliškis” |
4 | Alidas Žukauskas | Šilutės “Šilutė” |
5 | Ignas Razutis | Palangos “Naglis Adakris” |
6 | Aurimas Karbauskas | Tauragės “Bremena Karšuva” |
7 | Evaldas Lengvinas | Klaipėdos “Nafta Uni Laivitė” |
8 | Liudas Valantinas | Joniškio “Delikatesas” |
9 | Matas Sapiega | Kauno “Erelita KTU” |
10 | Žygimantas Šeštokas | Pakruojo “Meresta” |
11 | Arvydas Gydra | Vilniaus “KK Akademija” |
12 | Mantas Kazonas | Vilniaus “VKM Perlas” |
13 | Šarūnas Vingelis | Kauno “LKKA Atletas” |
14 | Deividas Dauskurdis | Pasvalio “Pieno žvaigždės” |
15 | Arūnas Sakalauskas | Kauno “Žalgiris Sabonio mokykla” |
16 | Žilvinas Danielius | Jonavos “Triobet Malsta” |
Dėjimo į krepšį konkurso „NKL oro karalius 2010“ dalyviai:
1 | Ernestas Obrikas | Šiaulių „ABRO Universitetas“ |
2 | Paulius Knyza | Mažeikių “Mažeikiai” |
3 | Algirdas Macevičius | Šilutės “Šilutė” |
4 | Žilvinas Jašinskas | Palangos “Naglis Adakris” |
5 | Donatas Norkus | Klaipėdos “Nafta Uni Laivitė” |
6 | Deividas Baika | Kauno “Erelita KTU” |
7 | Mantas Griškėnas | Pakruojo “Meresta” |
8 | Rokas Jukonis | Vilniaus “KK Akademija” |
9 | Karolis Brusokas | Vilniaus “VKM Perlas” |
10 | Irmantas Birbalas | Kauno “LKKA Atletas” |
11 | Žilvinas Petraitis | Pasvalio “Pieno žvaigždės” |
12 | Adomas Drungilas | Kauno “Žalgiris Sabonio mokykla” |
13 | Martynas Bareika | Jonavos “Triobet Malsta” |