Nugalėtojams iš Mariupolio Demetriusas Alexanderis (11/15 dvitaškių, 7 atk. kam., 5 rez. perd.) pelnė 28, Ramelas Curry (4/6 tritaškių) - 22, Frederickas House'as (6 atk. kam.) - 14 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 21 ir 20 taškų surinkę buvę Vilniaus "Lietuvos ryto" legionieriai amerikietis Darrellas Mitchellas (0/4 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kl.) ir serbas Ivanas Koljevičius (4/4 tritaškių, 4 per. kam., 5 kl.).

E. Želionis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštelėje nepasirodė.

"Lietuviškų" klubų dvikovoje A.Kiaušo pergalė prieš A.Vitą

Ukrainos Superlygoje Ivano-Frankovsko "Goverla" klubas, kuriam atstovauja Aivaras Kiaušas, namuose 85:78 įveikė Dnepropetrovsko "Dnepr-Azot" ekipą su Augustinu Vitu.

A. Kiaušas per 28 minutes įmetė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/3 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

A. Vitas per 35 minutes surinko 8 taškus (3/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.