Tris ketvirčius vyko atkakli kova, tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai spurtavo ir 35-ąją minutę turėjo net 14 taškų persvarą. Aikštės šeimininkai puolė vytis, tačiau viskas, kas buvo pavykę Ettore Messinos auklėtiniams - sumažinti skirtumą iki 6 taškų.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Axelis Hervelle. Pastaruosius penkerius metus "Real" atstovavusio puolėjo sąskaitoje - 16 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokuoti metimai ir 36 naudingumo balai.

Rezultatyviau už belgą žaidė 19 taškų surinkęs Javieras Salgado. 13 taškų pridėjo Chrisas Warrenas, 10 - Marko Baničius.

R.Seibutis per 4 minutes į krepšį nemetė, atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

"Real" gretose išsiskyrė Sergio Llulas (2/2 dvit., 4/6 trit., 5/5 baudų, 6 išpr. praž.) ir Jorge Garbajosa, surinkę atitinkamai 21 ir 10 taškų.

D.Lavrinovičius per 11 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 2/3 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir dukart pažeidė taisykles.

R.Kaukėnas per 17 minučių įmetė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė bei prarado po 2 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

T.Delininkaitis žaidė rezultatyviai, tačiau jo komanda pralaimėjo

Tomo Delininkaičio Mursijos "Murica" komanda patyrė pralaimėjimą Ispanijos krepšinio čempionate. Ekipa išvykoje 68:84 (16:22; 18:20; 12:22; 22:20) nusileido San Sebastjano "Lagun Aro" krepšininkams.

Beveik 27 minutes ant parketo praleidęs lietuvis buvo rezultatyviausias ekipoje. Krepšininkas pelnė 16 taškų (1/2 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei sykį pažeidė taisykles.

"Murica": Tomas Delininkaitis 16, Milošas Vujaničius 16, Paulo Prestesas 13, Amara Sy 11 (10 atk. kam.).

"Lagun Aro": Andy Panko 20 (6 rez. perd.), Antwainas Barbouras 16, Sergio Sanchezas 11, Albertas Mirallesas 10, Davidas Doblesas 9 (9 atk. kam.), Michalas Ignerskis 9.

Būsimi "Žalgirio" varžovai šventė pergalę Ispanijoje

Kauno "Žalgirio" varžovė Eurolygos "Top 16" etape Malagos "Unicaja" ekipa iškovojo 11-ąją pergalę pirmenybėse. Malagos klubas namuose 86:77 (24:20; 28:21; 13:13; 21:23) nugalėjo Sevilijos "Cajasol" krepšininkus, kuriems tai buvo 9-oji nesėkmė.

Turnyrinėje lentelėje abi ekipos žengia viena kitos.

Malagos "Unicaja" su 11 pergalių bei tiek pat nesėkmių yra 6-oje vietoje, o tuo tarpu Sevilijos klubas su 13 pergalių bei 9 pralaimėjimais rikiuojasi 5-oje turnyrinės lentelės vietoje.

"Unicaja": Omaras Cookas 16 (8 rez.perd.), Giorgios Printezis 13, Zabianas Dowdellas 12.

"Cajasol": Duško Savanovičius 15, Earlas Calloway'us 12, Tariqas Kirksay'us (6 atk.kam.) ir Andresas Miso po 11.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.