Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo solidžia 11 taškų persvara (51:40), tačiau trečiasis ketvirtis jiems virto košmaru. Vince’as Carteris ir Dwightas Howardas ketvirčio metu pelnė po 9 taškus, o net 36:11 spurtavę „Magic“ žaidėjai panaikino visą deficitą ir patys susikrovė lemiamą pranašumą.

Trečiojo kėlinio viduryje „Magic“ pelnė 19 taškų be atsako, o per paskutines ketvirčio 7 min. 17 sek. atkarpą laimėjo 25:2.

Įdomu tai, kad dar penktadienį Orlando krepšininkai pralaimėjo trečiąjį kėlinį 17:39 Vašingtono „Wizards“ ekipai ir nusileido šiai 91:92.

„Magic“: Vince’as Carteris 20 taškų (3/4 trit., 4/9 dvit., 3/4 baudų), Dwightas Howardas 16 (13 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 15 (5 kld.), Rashardas Lewisas 14.

„Celtics“: Rajonas Rondo 17 (2/2 trit., 5/11 dvit., 1/3 baudų; 9 rez. perd., 8 atk. kam.), Ray’us Allenas 14, Kevinas Garnettas (9 atk. kam.) ir Paulas Pierce’as po 13.

Kitame mače Toronto „Raptors“ (28-23) ekipa savo aikštėje 115:104 (31:24, 31:35, 22:28, 31:17) nugalėjo Sakramento „Kings“ (16-34) klubą.

Po pergalės Toronto komanda Rytų konferencijoje rikiuojasi penkta, o Sakramento atstovai Vakaruose žengia trylikti.

„Kings“: Kevinas Martinas 24 (1/6 trit., 6/12 dvit., 9/12 baudų; 7 atk. kam.), Spenceris Hawesas 14 (11 atk. kam.), Donte Greenas 13, Tyreke’as Evansas (9 rez. perd.) ir Andresas Nocioni po 11.

„Raptors“: Chrisas Boshas 36 (14/18 dvit., 8/11 baudų; 11 atk. kam.), Andrea Bargnani 22 (8 atk. kam.), Hidayetas Turkoglu ir Antoine’as Wrightas po 16.