„Sūduva“ patyrė 9-ąją nesėkmę čempionate.

Nors pirmuosius rungtynių taškus įmetė Aurimas Birgelis, 7 taškus be atsako pelnė ir į priekį išsiveržė svečiai iš Vilniaus (7:2). Didžiąją kėlinio dalį vyko atkakli kova, pirmaujanti komanda keitėsi kone kiekvienos atakos metu. Paskutinę kėlinio sekundę Kenanas Bajramovičius pataikė baudos metimą ir Lietuvos rytas pirmavo 23:17.

Antrąjį kėlinį marijampolietis Vytautas Nedzinskas „iššovė“ iš toli ir išlygino rezultatą. „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 9:2 ir vėl atitrūko. Daugiausiai „Sūduvos“ amerikiečio Lodricko Stewarto pastangomis po pirmųjų 20 minučių rezultatas buvo 43:37 vilniečių naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje po Vido Ginevičiaus tritaškio „Lietuvos rytas“ įgijo dviženklę persvarą. „Sūduva“ mėgino sumažinti skirtumą, tačiau vilniečiai ne tik išlaikė, bet ir dar labiau padidino savo pranašumą. Kėlinio pabaigoje Vilniaus ekipos pranašumas jau buvo solidus 61:47.

Vilniaus klubas kur kas geriau pradėjo ketvirtąjį ketvirtį, kai komanda pelnė 7 taškus be atsako ir jos pranašumas jau perkopė 20 taškų ribą. „Lietuvos rytas“ iškovojo galutinę pergalę rezultatu 89:59.

„Sūduva“ - „Lietuvos rytas“ 59:89 (17:23, 20:20, 10:18, 12:28).

„Sūduva“: Rashaunas Broadusas 23, Lodrickas Stewartas ir Vytautas Nedzinskas po 8, Aurimas Birgelis 6, Matas Niparavičius bei Marius Janišius (7 atk. kam., 5 kld.) po 5, Erikas Kaupaitis 4 taškai.

„Lietuvos rytas“: Kenanas Bajramovičius 19 (7 atk. kam.), Milko Bjelica 18 (9 atk. kam.), Donatas Zavackas 13 (7 atk. kam.), Martynas Gecevičius 11 (4 rez. perdav.), Vidas Ginevičius 9 (6 rez. perd.), Justas Sinica 8, Jonas Valančiūnas 7 (6 min.), Steponas Babrauskas 3, Artūras Jomantas 1 (7 atk. kam.).