R. Kaukėnas buvo rezultatyviausias „Real“ gretose, per 31 min. 10 sek. pelnęs 17 taškų (0/2 trit., 5/7 dvit., 7/7 baudų). Lietuvis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

D. Lavrinovičius per 23 min. 41 sek. surinko 13 taškų (4/8 dvit., 5/5 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė ir tris kartus neleistinai stabdė varžovus.

Tel Avivo komanda atitrūko antrajame ketvirtyje, kai po Davido Bluthentalio tritaškio įgijo 8 taškų persvarą (30:22), ir nors „Real“ krepšininkai vis priartėdavo, aikštės šeimininkai sėkmingai laikėsi priekyje.

Trečiojo kėlinio pradžioje labai aktyviai žaidęs R. Kaukėnas pelnė pirmuosius 7 Madrido komandos taškus, o skirtumas ištirpo iki 2 (43:41). Vis dėlto ketvirčio pabaigoje „Maccabi“ spurtavo 12:3 ir po Chucko Eidsono tolimo metimo įgijo jau dviženklį pranašumą (62:50).

Ketvirtajame kėlinyje Tel Avivo krepšininkai sėkmingai išsaugojo pranašumą ir džiaugėsi pirmąja pergale „Top-16“ etape. Paskutinę susitikimo minutę, po R. Kaukėno baudos metimų ir Marko Jaričiaus tritaškio „Real“ atsiliko tik 4 taškais (78:74). Tačiau „Maccabi“ įžaidėjo Dorono Perkinso atsakomasis tolimas šūvis galutinai palaidojo svečių viltis.

„Maccabi“: Alanas Andersonas 20 taškų (8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 40 naudingumo balų), Chuckas Eidsonas 18 (6 atk. kam.), D’Oras Fischeris 14, Davidas Bluthentalis 9.

„Real“: Rimantas Kaukėnas 17, Darjušas Lavrinovičius 13 (6 atk. kam.), Jorge Garbajosa 12, Novica Veličkovičius (8 atk. kam.) ir Marko Jaričius (6 atk. kam.) po 9.

E grupėje antrąją nesėkmę patyrė Eurolygos čempionės titulą ginanti Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su Šarūnu Jasikevičiumi, kuri Graikijos sostinės klubų derbyje svečiuose netikėtai 78:80 (21:21, 19:16, 17:18, 21:25) pralaimėjo „Maroussi“ komandai.

Lygioje kovoje „Maroussi“ krepšininkams pavyko kiek atsiplėšti likus žaisti 2 minutes, kai po Dimitrio Mavroeidžio dėjimo jie pirmavo 79:72. Po Antonio Fotsio ir Drew Nicholaso metimų bei Mike’o Batiste’o baudos svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo (79:78), bet pergalei pasiekti laiko nepakako.

Paskutinėmis sekundėmis Kostas Kaimakoglu atsakė vienu baudos metimu, o per likusį laiką abi ekipos apsikeitė klaidomis.

Lietuvos krepšininkas šįkart rungtynes stebėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio.

„Maroussi“: Billy Keysas 17, Jaredas Homanas 13 (7 atk. kam.), Patas Calathesas 11, Jamonas Lucasas 10 (5 kld.).

„Panathinaikos“: Nikola Pekovičius 19, Mike’as Batiste’as 15 (7 atk. kam.), Dimitris Diamantidis ir Drew Nicholasas po 11.

Anksčiausiai pasibaigusiame H grupės mače sunkią pirmąją pergalę iškovojo Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) komanda, svečiuose tik rungtynių pabaigoje 78:75 (13:23, 20:18, 25:19, 20:15) palaužusi Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė.

Antrojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai pirmavo net 17 taškų persvara (33:16), tačiau visą ją iššvaistė. Likus žaisti 1 min. 22 sek. Mirza Teletovičius tritaškiu metimu išvedė Vitorijos komandą į priekį (74:73) ir svečiai „Cibona“ krepšininkams nebeleido susigrąžinti pranašumo iki pat mačo pabaigos.

„Cibona“: Marko Tomasas 22, Jamontas Gordonas 19 (10 atk. kam.), Lukša Andričius 13, Samo Udrihas 8.

„Caja Laboral“: Lioras Eliyahu 22 (9 atk. kam.), Carlas Englishas 17, Mirza Teletovičius 16, Walteris Herrmannas 10.