Po Vieningosios lygos turnyro mačų buvo tarpusavio dvikovose lygu (74:90 Maskvoje ir 67:63 Kaune). Kauniečių gretose dar trūko traumuoto Traviso Watsono, tačiau Tadas Klimavičius jau galėjo žaisti.

„Žalgiris“ pirmavo beveik du su puse kėlinio ir turėjo 15 taškų persvarą, bet prarado iniciatyvą ir pranašumą išbarstė.

R. Šiškauskas į tautiečių krepšį įmetė 9 taškus (34 min., 1/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), 2 atk. kam., 3 rez. perd.).

Kitą savaitę vasario 10 d. „Žalgiris“ išvykoje kovos su Malagos „Unicaja“ (Ispanija).

Rungtynės

„Žalgirio“ starto penketas Dainius Šalenga, Mantas Kalnietis, Marcusas Brownas, Tadas Klimavičius ir Mirza Begičius nuo pirmųjų dviejų svečių atakų apsigynė, o patys pelnė taškus antru bandymu - 2:0.

D. Šalenga tritaškiu, T. Klimavičius baudomis ir M. Begičius dėjimu atsako į Zorano Planiničiaus metimą 9:2 (3 min.) ir CSKA treneris Jevgenijus Pašutinas priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po jos po krepšiu prasiveržia Trajanas Langdonas (4:9).

Nuo suolo tik pakilęs „Žalgirio“ naujokas Aleksandras Čapinas pelno greitus taškus, bet netikėtą techninę pražangą už ginčus su teisėjais gauna M. Brownas (11:7, 5 min.). D. Šalenga ir Dmitrijus Sokolovas apsikeičia dvitaškiais, baudas sumeta T. Klimavičius (15:10).

D. Sokolovas šiurkščiai stabdo kauniečių „centrą“ Mario Delašą ir už šią nesportinę pražangą „Žalgiris“ maskviečius baudžia 4 taškais (kroato baudos ir Martyno Pociaus dvitaškis - 19:12, 8 min.). Po M. Browno tolimo „šūvio“ ir M. Kalniečio „puskablio“ mūsiškiai pirmąjį kėlinį baigia pirmaudami - 26:17.

Antras ketvirtis prasideda M. Begičiaus dvitaškiu ir M. Browno tritaškiu, o „Žalgirio“ persvara rekordinė - 14 taškų (31:17), bet du J. R. Holdeno tolimi metimai iš eilės sustabdo kauniečių spurtą (31:23, 13 min.). Tritaškių „konkursą“ toliau tęsią A. Čapinas, T. Klimavičius ir D. Šalenga, o žalgiriečių pranašumas šokteli iki 15 taškų (42:27, 16 min.). Po 20 minučių grumtynių „Žalgirio“ persvara šiek tiek sumažėja - 45:35.

Trečias kėlinys prasidėjo Viktoro Chriapos tritaškiu ir M. Begičiaus dėjimu. Varžovai kurį laiką keičiasi rezultatyviomis atakomis, o CSKA pavojingai artėja - 44:49 (23 min.). Greitą išpuolį dar surengia M. Kalnietis, bet po V. Chriapos dėjimo Ramūnas Butautas prašo minutės pertraukėlės (51:48, 25 min.). Po R. Šiškausko 5 taškų iš eilės CSKA išlygina skirtumą, o Andrejus Voroncevičius 4 taikliomis baudomis pirmą kartą šiose rungtynėse persveria rezultatą 53:57 (atkarpa - 8:22).

„Žalgiris“ stringa puolime, bet laimė tritaškį pataiko M. Brownas ir po 30 minučių mūsiškiai atsilieka tik minimaliai - 56:57.

Lemiamas ketvirtis prasideda R. Šiškausko, T. Langdono ir A. Čapino tritaškiais (59:63, 32 min.). Netrukus maskviečiai sėkmingomis atakomis po truputį tolsta - 59:72.

Viltis dar kiek atgaivina M. Delašo metimas su pražanga ir D. Šalengos dvitaškis (64:72, likus 4 minutėms), bet čia pat vėl po tritaškį „kala“ T. Langdonas bei Z. Planiničius - 66:78 (likus 2 min.).

CSKA įveikia „Žalgirį“ 83:68 ir iškovoja antrąją pergalę „Top-16“ etape, o kauniečiai patyria antrąją nesėkmę šiose varžybose.

Rezultatas:

„Žalgiris“ – CSKA 68:83 (26:17, 19:18, 11:22, 12:26).

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius 12 (2-tšk. 2/5, 3-tšk. 1/2, 1-tšk. 5/6), Aleksandras Čapinas (3-tšk. 2/7, 4 atk. kam.) ir Dainius Šalenga (2-tšk. 2/3, 3-tšk. 2/5) po 10, Marcusas Brownas 9 (3-tšk. 3/7), Mirza Begičius 8, Mario Delašas 7, Mantas Kalnietis (2-tšk. 3/6) ir Martynas Pocius (2-tšk. 2/2, 3-tšk. 0/3) po 6, Povilas Butkevičius ir Siimas-Sanderis Vene taškų nepelnė, o Artūras Milaknis, Adas Juškevičius ir Šarūnas Vasiliauskas nežaidė.

CSKA: Trajanas Langdonas 17, Zoranas Planiničius ir Viktoras Chriapa po 16, J. R. Holdenas 11, Andrejus Voroncevičius 10, Ramūnas Šiškauskas 9, Dmitrijus Sokolovas 3, Popsas Mensah-Bonsu 1 taškas.

Blokai: „Žalgiris“ 4 - 1 CSKA;

Perimti kamuoliai: „Žalgiris“ 4 – 7 CSKA.

Kitose šios grupės rungtynėse Malagos „Unicaja“ ekipa namuose pralaimėjo Tomo Pačėso treniruojamam Gdynės „Asseco Prokom" klubui 50:70 (13:17, 20:20, 7:12, 10:21).