Nugalėtojams Ramelas Curry (4/5 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.) pelnė 25, Hasanas Rizvičius (8/11 dvit., 8 atk. kam., 3 bl.) - 23, Erickas Danielsas (5/6 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.) - 21 tašką.

R. Jarutis per 14 minučių įmetė 6 taškus (0/1 dvit., 2/3 trit., 0/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 16 taškų (2/2 dvit.) surinkęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Justinas Love'as.

Ž. Jonušas per 23 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

Puikaus M.Andriukaičio pasirodymo jo komandos pergalei nepakako

Nesėkmę Ukrainos superlygoje patyrė Martyno Andriukaičio ir Lino Lekavičiaus komanda. Šeštadienį Dnepropetrovsko "Dnepr" klubas svečiuose po atkaklios kovos 77:80 nusileido Rovno "Pulsar" ekipai.

Dvigubą dublį atlikęs M. Andriukaitis buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Lietuvis per 35 minutes pelnė 22 taškus (5/11 dvit., 3/4 trit., 3/3 baudų), sugriebė 12 atšokusių kamuolių (4 - puolime), sykį suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

L. Lekavičius per 21 minutę įmetė 5 taškus (1/5 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

A.Kiaušo klubas pralaimėjo savo aikštėje

Nesėkmę Ukrainos superlygoje savo aikštėje patyrė blankiai pasirodžiusio Aivaro Kiaušo klubas. Šeštadienį Ivano Frankovsko "Goverla" ekipa 73:81 nusileido Krivoj Rogo "Krivbasbasket" komandai.

Aikštės šeimininkams nepadėjo ir net 32 (5/8 dvit., 4/7 trit., 10/13 baudų) Patricko Sparkso pelnyti taškai.

A.Kiaušas per 16 minučių prametė abu dvitaškius ir vienintelį tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Jurica Žuža (8/10 dvit., 6 atk. kam.) ir Jovanas Koprivica(7 atk. kam.), surinkę atitinkamai 18 ir 12 taškų.

Blankus "Dnepr-Azot" lietuvių pasirodymas

Triuškinamą nesėkmę Ukrainos superlygoje patyrė Augustino Vito ir Sauliaus Kazevičiaus komanda. Šeštadienį Dnepropetrovsko "Dnepr-Azot" klubas savo aikštėje 56:77 nusileido Kijevo "Kyiv" krepšininkams.

A.Vitas per 11 minučių įmetė 6 taškus (2/4 dvit., 2/2 baudų) ir blokavo varžovo metimą.

S.Kazevičius per 22 minutes pelnė 5 taškus (0/3 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudų), perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.