R. Kaukėnas šiose rungtynėse ant parketo praleido beveik 21 minutę. Krepšininkas pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių, 0/4 tritaškių) bei perėmė 4 kamuolius.

Tuo tarpu D. Lavrinovičius žaidė 21 minutę. Aukštaūgis surinko 15 taškų (6/7 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

"Real": Novica Veličkovičius 16, Darjušas Lavrinovičius 15, Louisas Bullockas 12, Jorge Garbajosa 7, Marko Jaričius 7.

"Casajol": Tyrone'as Ellisas 9, Maurice‘as Ageras 8, Tariqas Kirksay 7, Xavieras Rey 7, Duško Savanovičius 7.

Dvigubas M.Katelyno dublis "Merdiano" nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Lietuviškasis Alikantės Merdiano klubas patyrė nesėkmę Ispanijos čempionate (ACB). Martyno Andriuškevičiaus ir Mindaugo Katelyno klubas išvykoje 64:81 (15:22; 23:26; 17:14; 9:19) nusileido Valjadolido "Blancos De Rueda" klubui.

M. Andriuškevičius žaidė kiek daugiau nei 17 minučių. Puolėjas pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškių), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu M. Katelynas rungtyniavo beveik 38 minutes, atliko dvigubą dublį ir buvo rezultatyviausias ekipoje. Žaidėjas surinko 16 taškų (2/7 dvitaškių, 4/7 tritaškių), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo 2 varžovų metimus.

"Blancos De Rueda": Brianas Chase'as 17, Federico Van Lacke 17, Stephane'as Dumasas 14, Diego Garcia 8, Isaacas Lopezas 8, Robertas Battle'as 7.

"Meridiano": Mindaugas Katelynas 16, Txemi Urtasunas 13, Mario Stojičius 10, Pedro Llompartas 9.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.