Lietuvos komanda pateko į penkių ekipų A grupę, kurioje jos varžovėmis
bus Belgijos, Kroatijos, Italijos ir Olandijos rinktinės.

B grupėje varžysis Rumunijos, Izraelio, Serbijos ir Latvijos komandos, C
grupėje rungtyniaus Suomijos, Vengrijos, Bulgarijos, Turkijos bei
Juodkalnijos rinktinės, o D grupėje žais Didžioji Britanija, Ukraina,
Vokietija bei Slovakija.

Į finalinį čempionato etapą, kuriame vietas be šeimininkių jau yra
užsitikrinusios Prancūzijos, Rusijos, Ispanijos, Baltarusijos, Graikijos ir Čekijos rinktinės, pateks po dvi geriausias atrankos grupių komandos.

Dar šešios geriausios iš trečiąsias ir ketvirtąsias vietas užėmusių
2011-ųjų rugpjūtį kovos dėl šešioliktojo kelialapio į Europos čempionato finalinį etapą.

Dėl šešių likusių kelialapių į 2011 metų Europos vyrų čempionato finalinį
etapą Lietuvoje kovos penkiolika į tris grupes suskirstytų rinktinių:

A grupė -

Suomija, Italija, Latvija, Juodkalnija, Izraelis;

B grupė -

Bosnija, Vengrija, Makedonija, Ukraina, Didžioji Britanija;

C grupė -

Belgija, Portugalija, Lenkija, Gruzija, Bulgarija.

Finaliniame pirmenybių etape be šeimininkės Lietuvos rinktinės vietas jau
užsitikrino čempionė Ispanija, vicečempionė Serbija, bronzos medalininkė
Graikija bei Slovėnijos, Kroatijos, Prancūzijos, Turkijos, Rusijos ir
Vokietijos komandos.

Paaiškėjo ir 2010 metais Vilniuje vyksiančio Europos jaunių (iki 18 metų)
čempionato A diviziono grupių sudėtys:

A grupė -

Lietuva, Slovėnija, Lenkija, Ukraina;

B grupė -

Prancūzija, Švedija, Latvija, Ispanija;

C grupė -

Turkija, Bulgarija, Italija, Rusija;

D grupė -

Serbija, Vokietija, Graikija, Kroatija.

Šeštadienį taip pat paaiškėjo ir kitų amžiaus grupių Lietuvos vaikinų ir
merginų rinktinių varžovai 2010 metų Europos pirmenybių A divizionuose:

Vaikinai

iki 20 metų (liepos 8-18 d.d Zadaras, Kroatija) -

B grupė -

Lietuva, Turkija, Juodkalnija, Serbija;

iki 16 metų (rugpjūčio 5-15 d.d. Baras, Juodkalnija) -

B grupė -

Lietuva, Danija, Prancūzija, Graikija;

Merginos

iki 20 metų (liepos 15-25 d.d. Liepoja, Latvija) -

D grupė -

Lietuva, Baltarusija, Rumunija, Turkija;

iki 18 metų (liepos 29 - rugpjūčio 8 d.d. Košicė, Slovakija) -

C grupė -

Lietuva, Italija, Latvija, Lenkija;

iki 16 metų (rugpjūčio 12-22 d.d. Salonikai, Graikija) -

A grupė -

Lietuva, Švedija, Suomija, Rusija.