Tuo tarpu dar vienas ketvirtadienio lietuviškas akcentas - Tomo Pačėso treniruojamo Gdynės „Asseco Prokom“ klubo pergalė svečiuose prieš vokiečių Oldenburg „EWE Baskets“ rezultatu 82:80

Rezultatai:

A grupė:

„Montepaschi“ - „Cibona“ 90:64 (18:19, 16:17, 29:17, 27:11).

„Montepaschi“: Romain Sato ir Terrell McIntyre po 15, Kšyštofas Lavrinovičius 13, Nikos Zisis 12, Benjaminas Eze 11, Shaun Stonerook 8 taškai;

„Cibona“: Lukša Andrič 14, Marko Tomas 10, Jamont Gordon, Vedran Vukusiči, Bojan Bogdanovič po 8 taškus.

„Regal FC Barcelona“ – Stambulo „Fenerbahce Ulker“ 89:55 (15:6, 27:15, 25:15, 22:19)

„Regal FC Barcelona“: Jaka Lakovič ir Fran Vazquez po 14, Pete Mickeal 12, Juan Carlos Navarro ir Erazem Lorbek po 11, Roger Grimau Morris Terence po 7 taškus;

„Fenerbahce Ulker“: Lynn Greer 13, Omer Asik ir Gordon Giriček po 9, Emir Preldzič, Serhat Cetin ir Damir Mrsič po 6 taškus;

ASVEL – „Žalgiris“ 77:67 (23:24, 26:20, 20:12, 8:11).

A grupės turnyro lentelė:


1. "Regal FC Barcelona" (Ispanija) 6 6 0 489-370 +119
2. Sienos "Montepaschi" (Italija) 6 5 1 493-400 +93
3. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) 6 3 3 426-474 -48
4. Vilerbano "Asvel" (Prancūzija) 6 2 4 403-442 -39
5. Kauno "Žalgiris" (Lietuva) 6 1 5 402-438 -36
6. Zagrebo "Cibona" (Kroatija) 6 1 5 357-446 -89

B grupė:

„Efes Pilsen“ – „Lietuvos rytas“ 77:62 (15:13, 17:21, 25:19, 20:9).

B grupės turnyro lentelė:


1. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 6 5 1 492-450 +42
2. Pirėjaus „Olympiakos“ (Graikija) 6 4 2 532-491 +41
3. Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija) 6 3 3 479-468 +11
4. „Lietuvos rytas“ (Lietuva) 6 3 3 443-453 -10
5. Belgrado „Partizan“ (Serbija) 6 3 3 423-442 -19
6. Orleano „Entente“ (Prancūzija) 6 0 6 427-592 -65

C grupė:

„Union Olimpija“ - „Maccabi Electra“ 65:82 (20:20, 16:24, 14:19, 10:24).

"Olimpija": Vladimir Golubovič (13 atk. kam.) ir Sašo Ozbolt po 14, Matt Walsh ir Sani Bečirovič po 11 taškų;

"Maccabi": Alan Anderson 15, David Bluthental 14, Chuck Eidson 13 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), D‘or Fisher 12, Doron Perkins 11 taškų (9 atk. kam.).

C grupės turnyro lentelė:


1. Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) 6 5 1 486-427 +59
2. Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija) 6 4 2 470-451 +19
3. Maskvos CSKA (Rusija) 6 4 2 417-411 +6
4. Romos "Lottomatica" (Italija) 6 3 3 454-451 +3
5. Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija) 6 1 5 437-479 -42
6. Atėnų "Maroussi" (Graikija) 6 1 5 435-480 -45

D grupė:

Oldenburgo "EWE Basket" - „Asseco Prokom“ 80:82 (20:21, 21:15, 20:28, 19:19).

"EWE Basket": Jasmin Perkovič 12, Milan Majtorovič, Bryan Bailey, Rickey Paulding ir Ruben Boumtje-Boumtje po 11, Jekel Foster 10 taškų;

"Asseco Prokom": Qyntel Woods 25, David Logan 19 (8 rez. perd.), Pepe Sow (12 atk. kam.), Ronnie Burrell ir Daniel Ewing po 8 taškus;

Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) - Milano Armani Jeans (Italija) 80:68 (27:12, 17:20, 19:16, 17:20).

D grupės turnyro lentelė:


1. Madrido "Real" (Ispanija) 6 5 1 511-415 +96
2. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 6 5 1 497-409 +88
3. Maskvos srities "Chimki" (Rusija) 6 4 2 447-459 -12
4. Gdynės "Asseco Prokom" (Lenkija) 6 2 4 455-508 -53
5. Milano "Armani Jeans" (Italija) 6 1 5 434-467 -33
6. Oldenburgo "EWE Baskets" (Vokietija) 6 1 5 433-519 -86