KTU - LKKA 81:79 (25:18, 15:12, 19:24, 22:25).

KTU: E. Stankonis 30, P. Žukaitis 15, M. Stropus 14 taškų.

LKKA: Š. Vingelis 22, V. Gudaitis 21, A. Lancevicius 16 taškų.

VDU krepšininkai taip pat žengia pergalingu keliu. Kauniečiai savo gerbėjų akivaizdoje palaužė svečius iš Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) rezultatu 82:74 (20:17, 18:22, 25:22, 19:13).

Nors vilniečiai rungtyniavo be savo lyderių, tris su puse kėlinio turėjo nedidelę persvarą. Vis tik rungtynių pabaigoje jiems pritrūko jėgų.

Po rungtynių VPU treneris Algimantas Šatas gyrė savo auklėtinius už kovingumą, nuogąstavo dėl gripo išretintos komandos ir pažadėjo pergalių ateityje.

VDU – VPU 82:74 (20:17, 18:22, 25:22, 19:13).

VDU: Š. Vasiliauskas 20, V. Lipkevičius 16, A. Karbauskas 13 taškų.

VPU: V. Jatulevičius 22, A. Žibūda 16, G. Giedra 12 taškų.

Pirmoji LŽŪU pergalė lygoje

Pirmąją pergalę lygoje pasiekė Lietuvos žemės ūkio universitetas (LŽŪU), namų aikštelėje gynybinio pobūdžio rungtynėse rezultatu 70:61 (10:15, 18:16 22:14 20:16) nugalėjęs Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU).

„Rungtynes laimėjome komandinės gynybos dėka, leidome varžovams pelnyti tik 61 tašką. Žinoma, puolimas labai stipriai šlubuoja, nes nesitreniruojame visa komanda. Smagu laimėti po tiek nesėkmių“, džiaugėsi LŽŪU treneris Robertas Ragauskas.

LŽŪU – VGTU 70:61 (10:15, 18,16 22:14 20:16).

LŽŪU: – Ž. Danielius 18, M. Šidlauskas 16, P. Stasiulionis 13 taškų.

VGTU: – A. Pranevičius 17, S. Žurauskis ir G. Poška po 12 taškų.

Antrąją pergalę trečiose LSKL rungtynėse iškovojo Šiaulių universitetas (ŠU) namuose 93:86 (23:18, 16:18; 32:21; 22:29) palaužęs svečius iš uostamiesčio universiteto (KU).

„Jau ne pirmose rungtynėse atiduodame iniciatyvą trečiajame kėlinuke ir tenka vytis varžovus. Vyrai kovėsi, tikrai jokių priekaištų neturiu, bet mums šiek tiek pritrūko laiko“, - apgailestavo KU treneris Mindaugas Mockus.

ŠU – KU 93:86 (23:18, 16:18; 32:21; 22:29).

ŠU: V. Grigaitis 29, Ž. Petraitis 15, A. Gurklys 14 taškų.

KU: R. Šimkevičius 23, E. Lengvinas 21, J. Kazakauskas 17 taškų.