Ispanijos klubo krepšininkams buvo reikalinga pergalė bent 9 taškų skirtumu, kadangi pirmąjį mačą Donecke jie pralaimėjo rezultatu 63:71. Įpusėjus antradienio mačui atrodė, kad šį tikslą Bilbao komanda pasieks nesunkiai, nes po dviejų kėlinių jos persvara siekė net 22 taškus (53:31).

Tačiau trečiajame kėlinyje R. Butauto auklėtiniai mobilizavosi ir per 10 minučių sušvelnino skirtumą iki 5 taškų (65:60). Vis dėlto rungtynių pabaigoje „Bizkaia Basket“ žaidėjai spurtavo 17:8 ir įgijo reikiamą pranašumą, kurį išsaugojo paskutinėmis sekundėmis sėkmingai realizuodami baudų metimus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R. Seibutis nugalėtojams per 11 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit.) ir dukart prasižengė, o Andrius Mažutis Donecko ekipoje per 3 minutes niekuo nepasižymėjo.

Europos taurės turnyre 32 komandos rungtyniaus suskirstytos į 8 grupes, o į kitą etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Bilbao klubas Europos taurės turnyre varžysis E grupėje, kur jo varžovėmis bus Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija), Šarlerua „Spirou Basket“ (Belgija) ir Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija) ekipos.

Lietuvai šiose varžybose atstovaus „Šiaulių“ klubas, kuris su Salonikų „Aris“ (Graikija), Zadaro „Zadar“ (Kroatija) ir Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) komandomis rungsis C grupėje.

Praėjusį sezoną Europos taurės turnyro nugalėtoja tapo ir į Eurolygą iškopė Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.

Donecko komanda toliau varžysis Europos Iššūkio taurės varžybose.

„Bizkaia Basket“: Marko Baničius 28 taškai, Chrisas Warrenas 17, Alexas Mumbru 13, Javieras Salgado 12.

„Donetsk“: Marque Perry 26, Chrisas Owensas 19 (9 atk. kam.), Arturas Drozdovas 11, Anthony Tuckeris 10 (7 atk. kam.).