Lietuvos nugalėtojams pelnė 3 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Per 18 minučių A. Čepulis pataikė 1 tritaškį iš 4, o vienintelis dvitaškis skriejo pro šalį.

Nesėkmę pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse patyrė trijų lietuvių atstovaujama Tirgu Murešo "BC Mureš" komanda, svečiuose 73:87 (16:25, 25:18, 16:29, 16:15) nusileidusi Timošoaros "BCM Elba" krepšininkams.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs Vaidotas Pečiukas pelnė 24 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 3 kartus. Per 30 minučių jis pataikė 4 tritaškius iš 7 bei 6 dvitaškius iš 10.

11 taškų įmetė Marius Pociukonis, 10 - Artūras Masiulis.

35 minutes aikštelėje praleidęs M. Pociukonis pataikė 2 tritaškius iš 6, abu dvitaškius, realizavo 1 baudos metimą iš 4, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir triskart prasižengė.

24 minutes žaidusio A. Masiulio sąskaitoje - 5 taiklūs dvitaškiai iš 10, visi 4 pramesti baudų metimai, 3 atkovoti kamuoliai ir pražanga.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 11 dieną.

Aštuntoji iš eilės klubo su dviem lietuviams pergalė Čekijoje

Aštuntą pergalę iš eilės Čekijos vyrų čempionate iškovojo dvylikos komandų turnyre kartu su Nymburko ČEZ ekipa pirmaujantis dviejų lietuvių atstovaujamas "BK Prostejov" klubas, trečiadienį namuose 86:70 (29:15, 17:22, 24:22, 16:11) nugalėjęs aštuntojoje pozicijoje esantį Brno "Basketball" (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) penketuką.

Benas Veikalas nugalėtojams pelnė 10 taškų.

Per nepilnas 16 minučių (15:42) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 4, atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius bei kartą suklydo.

25 su puse minutės (25:34) aikštelėje praleidęs Andrius Šležas pelnė 2 taškus (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/1), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

Šeštąją pergalę iškovojo trečią vietą užimanti Novy Jičino "Mlekarna Miltra" (6/2) komanda su Nerijumi Varneliu, savo aikštėje 97:82 (24:16, 23:19, 29:19, 24:15) sutriuškinusi šeštojoje pozicijoje esančius "BC Kolin" (3/5) krepšininkus.

N. Varnelis prie pergalės prisidėjo 10 taškų, 2 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, blokuotu metimu, klaida ir 4 pražangomis. Per 20 minučių (19:54) Lietuvos krepšininkas pataikė 1 tritaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 7 ir vienintelį baudos metimą.