Madrido "Real" krepšininkai namuose 94:72 (30:22, 21:11, 17:12, 26:27) nugalėjo antrąją nesėkmę patyrusią Tomo Pačėso treniruojamą Gdynės "Asseco Prokom" (Lenkija) komandą.

Vėl rezultatyviausiai "karališkajame" klube žaidęs Darjušas Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 19 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo, dukart prasižengė ir išprovokavo 8 varžovų pražangas. Jis per 24 minutes (23:54) pataikė 6 dvitaškius iš 7 bei realizavo 7 baudų metimus iš 11.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Louisas Bullockas, 13 - Jorge Garbajosa, 11 - Rimantas Kaukėnas.

26 su puse minutės (26:38) aikštelėje praleidęs lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 4 dvitaškius iš 5, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį suklydo.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Qyntelas Woodsas (22 tšk.), Davidas Loganas (19 tšk.) ir Ronnie Burrellas (14 tšk.).

"Armani "Jeans" klubas trečiadienį svečiuose 79:70 (11:16, 23:19, 15:16, 30:19) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusį Oldenburgo "EWE Baskets" (Vokietija) penketuką.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Jonas Mačiulis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo bei prasižengė 4 kartus.

Per nepilnas 33 minutes jis pataikė 2 tritaškius iš 4, 5 dvitaškius iš 10 ir abu baudų metimus.

16 taškų nugalėtojams pelnė Masonas Rocca, po 11 - Michaelas Hallas ir Marco Mordente.

Beveik 15 minučių (14:51) žaidusio Marijono Petravičiaus sąskaitoje 4 taškai (dvitaškiai 1/3, baudos 2/4), 3 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokuotas varžovo metimas, klaida ir 3 pražangos.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų ekipoje rungtyniavo Jekelas Fosteris (20 tšk.), Jasminas Perkovičius (14 tšk.) ir Rickey Pauldingas (12 tšk.).

6. Gdynės "Asseco Prokom" (Lenkija) 0 2 153:181

Kituose trijuose susitikimuose klubai su lietuviais trečiadienį patyrė nesėkmes.

Antrąjį pralaimėjimą A grupės varžybose patyrė Mindaugo Lukauskio atstovaujamas Vilerbano "Asvel" (Prancūzija) klubas, savo aikštėje po pratęsimo 76:78 (12:12, 12:17, 22:26, 18:9, 12:14) nusileidęs Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) komandai.

Lietuvis šeimininkams pelnė 5 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir trissyk prasižengė. Per 38 su puse minutės (38:39) M.Lukauskis pataikė 1 tritaškį iš 4 bei 1 dvitaškį iš 3.

Sėkmingiausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė Ali Traore (29 tšk.), Bobby Dixonas (19 tšk.) bei Kristjanas Kanguras (9 tšk.).

"Fenerbahce Ulker" ekipoje išsiskyrė Tarence'as Kinsey (21 tšk.), Omeras Asikas (13 tšk.) ir Emiras Preldzičius (11 tšk.).

6. Vilerbano "Asvel" (Prancūzija) 0 2 129:149

Vienintelėse B grupės rungtynėse pirmąją nesėkmę patyrė Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) klubas su Linu Kleiza, svečiuose 68:86 (18:30, 20:18, 12:23, 18:15) pralaimėjęs antrąją pergalę iškovojusiems ir vienvaldžiais grupės lyderiais tapusiems Malagos "Unicaja" (Ispanija) krepšininkams.

Lietuvis svečiams pelnė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir išnaudojo 5 pražangų limitą.

Per beveik 31 minutę (30:40) L. Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 9 ir vieną baudos metimą iš dviejų.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką Pirėjo komandoje žaidė Nikola Vujčičius (17 tšk.) ir Milošas Teodosičius (15 taškų).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Raquanas Deanas (19 tšk.), Poohas Jeteras (11 tšk.), Joelis Freelandas ir Robertas Archibaldas (po 10 taškų).

6. Orleano "Entente" (Prancūzija) 0 1 72:94

Nesėkmę namuose patyrė ir C grupės favoritas ULEB Eurolygos vicečempionas Maskvos CSKA (Rusija) klubas su Ramūnu Šiškausku, 69:74 (22:26, 19:13, 12:19, 16:16) turėjęs pripažinti grupės lyderių, antrąją pergalę iškovojusių, Romos "Lottomatica" (Italija) krepšininkų pranašumą.

R. Šiškauskas šeimininkams pelnė 10 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir po dukart suklydo bei prasižengė. Per 26 minutes (26:20) jis pataikė 3 dvitaškius iš 4 ir visus 4 baudų metimus.

Rezultatyviausiai Rusijos čempionų gretose rungtyniavo Zoranas Planiničius ir J. R. Holdenas, pelnę atitinkamai 22 ir 12 taškų.

15 taškų nugalėtojams pelnė Andre Hutsonas, po 13 - Herve Toure ir Kennedy Winstonas.