"Montepaschi": Kšyštofas Lavrinovičius 19, Henry Domercantas, Terrellas McIntyre'as ir Nikos Zisis po 10 taškų.

"Scavolini": Michaelas Hicksas 17, Casey Shaw (8 atk. kam.) ir Dušanas Šakota po 11, Marquesas Greenas 10 taškų.

"Montepaschi" klubas iškovojęs dvi pergales iš tiek pat galimų turnyro lentelėje dalinasi 1-3 vietas.

J.Mačiulio ir M.Petravičiaus atstovaujama ekipa iškovojo pergalę

Milano "Armani Jeans" iškovojo dar vieną pergalę Italijos lygoje. Šįkart Milano klubas 71:66 (20:16, 19:24, 17:14, 15:12) palaužė Feraros "Carife" ekipą.

Lietuviams šiose rungtynėse sekėsi skirtingai. Marijonas Petravičius svariai prisidėjo prie pergalės, tuo tarpu Jonas Mačiulis pasirodė kukliau.

M. Petravičius aikštelėje praleido 26 minutes. Aukštaūgis pelnė 14 taškų (4/5 dvitaškių, 6/6 baudų) bei atkovojo 6 kamuolius.

J. Mačiulis žaidė 18 minučių ir surinko 4 taškus (0/3 dvitaškių, 4/4 baudų) ir po krepšiu sugriebė 3 kamuolius.

"Armani Jeans": Marijonas Petravičius ir Alexas Ackeris po 14, Morrisas Finley 11, Mike’as Hallas 10, Stefano Mancinelli 7, Jonas Mačiulis 4 taškai.

"Carife": Anthony Grundy 23, Danielis Farabello 12, Luke’as Jacksonas 12, Haroldas Jaminsonas 8, Yohannas Sangare 7.

T.Lydeka pelnė 7 taškus

Du lietuvius savo gretose turinti Kantu NGC komanda svečiuose 104:103 (24:22, 21:33, 22:26, 25:11, 12:11) po pratęsimo palaužusė Kremonos "Vanoli" klubą.

Tautvydas Lydeka prie pergalės per 18 minučių prisidėjo 7 pelnytais taškais (2/6 dvitaškių, 3/5 baudų), atkovotais 8 kamuoliais, atliktu 1 rezultatyviu perdavimu bei prasižengė 3 kartus.

Arminas Urbutis nebuvo registruotas rungtynėms.

NGC: Othyusas Jeffersas (12 atk. kam.) 26 taškai, Nicolas Mazzarino, Benjaminas Ortneris ir Jerry Greenas po 20.

"Vanoli": Earlas Rowlandas ir Troy'us Bellas po 21 tašką, Vangelis Sklavosas 18, Matteo Formenti 12, Brandonas Brownas 11.

Kantu ekipa iškovojusi vieną pergalę bei patyrusi vieną nesėkmę Italijos pirmenybėse dalinasi 4-13 vietas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.