Pirmąsias rungtynes savo aikštėje Mariupolio komanda laimėjo 75:62 (23:20, 13:11, 18:20, 21:11).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Rolandas Jarutis pelnė 19 taškų, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 3 kartus. Per 24 minutes jis pataikė 3 tritaškius iš 8, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

11 taškų įmetė Simonas Serapinas. Per 26 minutes lietuvis prametė visus 3 dvitaškius, pataikė 2 tritaškius iš 3, realizavo 5 baudų metimus iš 6, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

28 minutes šeimininkų gretose žaidęs Marius Prekevičius surinkio 8 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 2/4, baudos 0/1), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir dusyk suklydo.

Kitame antradienį vykusiame antrajame pusfinalio susitikime Martyno Andriukaičio ir Žydrūno Urbono Donecko atstovaujama "BK Doneck" komanda svečiuose 58:68 (20:24, 18:10, 12:17, 8:17) nusileido Kijevo "Kyiv" krepšininkams, kurie atsirevanšavo už nesėkmę 55:70 pirmosiose rungtynėse ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą - 1:1.

Abu lietuviai šįsyk taškų nepelnė.

10 minučių aikštelėje išbuvęs Ž. Urbonas prametė po vieną dvitaškį bei tritaškį, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir spėjo prasižengti keturis kartus, o vos 4 minutes žaidęs M. Andriukaitis prametė tritaškį bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Trečiosios pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės šeštadienį bus Južne bei Donecke.