Graikai pusfinalyje 82:84 nusileido Atėnų "Panathinaikos" krepšininkams, o Katalonijos ekipa 78:82 neatsilaikė prieš Ramūno Šiškausko vedamą Maskvos CSKA komandą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Barcelona" krepšininkai, kurie antrąją mačo minutę po Danielio Santiagio dėjimo įgyjo 5 taškų pranašumą - 7:2.

"Olympiakos" ekipos trenerio Panagiočio Giannakio auklėtiniams nepavyko atrasti savojo žaidimo ir po kurio laiko ispanų persvara išaugo iki dviženklės - 14:4.

D. Santiago šeštąją minutę grūsdamas Juano Carloso Navarro "pakabintą" kamuolį į krepšį pelnė jau 9-ąjį savo tašką (18:9).

8 minutę Theodoras Papaloukas sumažino "Olympiakos" atsilikimą iki 5 taškų - 17:22, bet po pirmųjų 10 minučių kovos "Barcelona" pirmavo - 26:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Barcelona" spurtavo 11:0 (37:19).

Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos katalonų persvara išaugo iki 20 taškų (44:24). Pasibaigus pirmajai rungtynių daliai Graikijos vicečempionai nuo varžovų atsiliko ženkliai - 16 taškų skirtumu (30:46).

Trečio kėlinuko pradžią sėkmingiau pradėjo Pirėjo komanda 12:5. 21-ąją mačo minutę Lynnas Greeras sumažino atsilikimą iki 9 taškų (44:53).

Žaidimas visiškai išsilygino, bet graikams perimti iniciatyvos nepavyko (50:63). Po Jaka Lakovičiaus tritaškio "Olympiakos" priartėjimo grėsmė buvo likviduota, o "Barcelona" persvara po 30 minučių kovos - 73:58.

Ketvirtame kėlinyje rungtynių eigą toliau tvirtai kontroliavo "Barcelona" klubo krepšininkai. 33-ąją minutę katalonai pirmavo 80:65, 35-ąją - 82:70.

Katalonai ramiai baigė dvikovą ir iškovojo pergalę 95:79.

„Barcelona“: Davidas Andersenas 20, Juanas Carlosas Navarro ir Jaka Lakovičius po 14, Danielis Santiago 10 taškų.

„Olympiakos“: Lynnas Greeras 19, Ioannis Bourousis 17, Nikola Vujčičius 12, Zoranas Ercegas 11 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.