Nugalėtojams T. Delininkaitis per 28 minutes pelnė 27 taškus (4/7 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 4/4 baudų) bei buvo rezultatyviausias savo komandoje. Klaipėdietis taip pat atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

P. Čukinas per 19 minučių surinko 15 taškų (6/8 dvitaškių, 3/3 baudų), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, dukart blokavo varžovų metimus ir sykį pažeidė taisykles.

A. Kiaušas per 25 minutes įmetė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

V. Stanevičius per 10 minučių prametė po dvitaškį ir tritaškį, atkovojo 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą ir prarado 1 kamuolį.

G.Navicko indėlis į pergalę - 23 taškai

UBL ketvirtfinalį pergalingai pradėjo puikiai pasirodžiusio Gedimino Navicko atstovaujamas klubas. Sekmadienį Lvovo "Politechnika-Galičyna" namuose 101:89 įveikė Dnepropetrovsko "Dnepr-Azot" ekipą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs G. Navickas per 33 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 7/8 baudų) ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Gynėjas taip pat atkovojo bei perėmė po 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 kartus suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

"Azovmaš" klubas pergalingai pradėjo Ukrainos pirmenybių pusfinalį

Rimo Girskio auklėtiniai pergalingai pradėjo Ukrainos pirmenybių pusfinalį. Sekmadienį čempiono titulą ginantis Mariupolio "Azovmaš" klubas su trimis lietuviais savo aikštėje 75:62 įveikė Južno "Chimik" komandą.

Nugalėtojams Simonas Serapinas per 23 minutes pelnė 11 taškų (2/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Marius Prekevičius per 30 minučių surinko 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Rolandas Jarutis per 19 minučių įmetė 5 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusių gretose Edgaras Želionis aikštelėje nepasirodė.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.