Prieniškiai nutolo antrajame kėlinyje, kuriam einant į pabaigą jau turėjo 23 taškų pranašumą (51:28). "Merestos" krepšininkams paskutiniajame ketvirtyje buvo pavykę priartėti iki 8 taškų (69:77), tačiau svečiai nepaleido rungtynių kontrolės iš savo rankų ir užtikrintai pabaigė mačą.

Prienų komandoje rezultatyviausias buvo 22 taškus surinkęs Andrius Giedraitis (4/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 5/5 baudų). 21 tašką pridėjo Janas Jurgo, 19 - Kęstutis Šeštokas (10/12 baudų).

Pralaimėjusiems 25 taškus pelnė Gediminas Orelikas (4/7 dvitaškių, 5/6 tritaškių), 14 - Simonas Slivka, 13 - Tomas Balčiūnas (4 rez. perd.).

Trečiąsias serijos rungtynes Prienuose komandos žais šeštadienį.

Antrąją pergalę mažajame finale po atkaklios kovos iškovojo išvykoje žaidę Utenos "Juventus LKSK" krepšininkai, 77:76 (21:22, 19:19, 18:24, 19:11) palaužę Mažeikių "Mažeikių" klubą ir serijoje iki 3 pergalių jau pirmaujantys 2-0.

Itin intriguojančios buvo paskutinės rungtynių sekundės. Likus mažiau nei minutei iki mačo pabaigos šeimininkai dar pirmavo 76:71, tačiau tuomet sekė uteniškių spurtas, kurį užbaigė likus penkioms sekundėms iki finalinės sirenos pataikytas Sauliaus Raziulio dvitaškis, lėmęs "Juventus LKSK" pergalę - 77:76.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 17 taškų įmetęs S. Raziulis (4/6 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 6 rez. perd.). 16 taškų pridėjo Audrius Mineikis (11 atk. kam.), 11 - Raimondas Ambrulaitis.

Šeimininkams 22 taškus pelnė Marijus Norkus (8 atk.kam.), 18 - Kęstutis Marcinkevičius, 15 - Laurynas Jacevičius.

Trečiąsias serijos rungtynes komandos šeštadienį žais Utenoje.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.