Marius Prekevičius nugalėtojams pelnė 12 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido Goranui Čakičiui ((20 tšk.) bei R. T. Guinnui (14 tšk.).

Per 25 minutes lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 5, sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

Simonas Serapinas per 21 minutę prie pergalės prisidėjo 6 taškais (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 2/4), sugriebtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu ir pražanga, o 24 minutes aikštelėje praleidęs Rolandas Jarutis į varžovų krepšį įmetė 3 taškus (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 1/3), atliko net 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs Augustinas Vitas pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir dukart prasižengė. Jis per 38 žaidimo minutes pataikė 9 dvitaškius iš 16, realizavo 3 baudų metimus iš 4 bei prametė tritaškį.

31 minutę rungtyniavusio Osvaldo Mačernio sąskaitoje 13 taškų (dvitaškiai 3/7, tritaškiai 2/5, baudos 1/2), 4 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas ir klaida.

Sumuose šį sezoną rungtyniavę Linas Lekavičius ir Jonas Elvikis prieš kelias dienas dėl nenurodytų priežasčių paliko komandą. Pasak, Ukrainos žiniasklaidos šį lietuvių apsisprendimą galėjo lemti sunki klubo finansinė padėtis.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Kijevo "Kyiv" krepšininkai namuose 81:68 (17:20, 16:13, 23:19, 25:16) įveikė Rovno BK-93 "Pulsar" penketuką.

Antrosios serijos rungtynės šeštadienį vėl bus žaidžiamos Mariupolyje bei Kijeve.