Pralaimėjusiemas Patas Burke'as (7 atk. kam.) surinko 19, Qyntelis Woodsas ir Danielis Ewingas - po 17, Przemyslawas Zamojskis - 16, Davidas Loganas - 14 taškų.

Nugalėtojams Brandunas Hughesas ir Nikola Jovanovičius pelnė po 18, Vladanas Jocovičius (13 atk. kam.) ir Lukaszas Sewerynas - po 15, Krzysztofas Szubarga (6 rez. perd.) - 14 taškų.

Tuo metu Slupsko "Energa Czarni" klubas, kuriame rungtyniauja Mantas Česnauskis, pateko į pusfinalį. "Energa Czarni" ketvirtfinalyje namuose po pratęsimo 107:96 (22:21, 27:25, 18:20, 18:19, 22:11) nugalėjo Kolobžego "Kotwica" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių šventė pergalę rezultatu 3:1.

M. Česnauskis nugalėtojams per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 5 kartus.

Demetricas Bennettas "Energa Czarni" ekipai surinko 23, Chrisas Bookeris (7 atk. kam.) - 20, Bojanas Bakičius - 16, Antonio Burksas (9 rez. perd., 6 kl.) ir Marcinas Srokas - po 10 taškų.

Pralaimėjusiems Pawelas Kikowskis (6 rez. perd.) pelnė 31, Seftonas Barrettas (8 atk. kam., 6 kl.) - 21, Dawidas Brekas (5 kl.) - 12, Piotras Stelmachas ir Tomaszas Cielebakas - po 11, Dawidas Przybyszewskis - 10 taškų.

"Energa Czarni" Lenkijos krepšinio lygos pusfinalyje susitiks su Zgorželeco "Turow" krepšininkais.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.