Po Alberto Oliverio tritaškio 36-ąją mačo minutę ispanai buvo įgyję 5 taškų pranašumą (70:65). Vis dėlto maskviečiams netrukus 4 taškus pelnė Vitalijus Fridzonas, tritaškį smeigė Carlosas Delfino bei 7:0 spurtavęs "Chimki" klubas, įgyjo dviejų taškų persvarą - 72:70.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei antrasis A. Oliverio tolimas metimas buvo priartinęs "Pamesa" iki minimalaus atsilikimo (73:74), tačiau kitoje atakoje abi baudas realizavo Michaelis Wilkinsonas, o paskutinėmis sekundėmis Vulės Avdalovičiaus mestas tritaškis nepasiekė tikslo.

"Chimki" Michaelis Wilkinsonas 15 (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio), Carlosas Delfino ir Jorge Garbajosa po 12 taškų.

"Pamesa": Albertas Oliveris 18 (4/6 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 4/4 baudų), Rafa Martinezas - 11, Matthew Nielseno 9 taškai (3/6 dvitaškių, 3/4 baudų, 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, blokuotas metimas bei 8 išprovokuotos pražangos).

"Chimki" pusfinalyje susikaus su Bilbao "Iurbentia Basket".

Bilbao klubas su R. Seibučiu pateko į pusfinalį

"Iurbentia Basket" klubas, kuriam atstovauja Renaldas Seibutis, pateko į Europos taurės turnyro pusfinalį. Ispanai ketvirtfinalyje 76:67 (24:11, 15:20, 14:22, 23:14) palaužė Zadaro "Zadar" ekipą.

"Iurbentia Basket" savo varžovus į nokdauną pasiuntė jau pačioje susitikimo pradžioje, kai rungtynes pradėjo spurtu 12:0. Vis dėlto Kroatijos čempionai atsigavo ir prieš pat ketvirtąjį kėlinį galiausiai išlygino rezultatą - 53:53.

Lemiamą rungtynių dalį "Iurbentia Basket" krepšininkai pradėjo sėkmingiau nei varžovai ir 33-ąją min. įgijo dviženklę persvarą - 65:55. Priešininkai nepasidavė ir 37-ąją min. skirtumas ištirpo iki 3 taškų - 67:64. Tiesa, Zmago Sagadino auklėtiniams arčiau priartėti nebepavyko ir "Iurbentia Basket" klubas šventė pergalę - 76:67.

R. Seibutis nugalėtojams per 28 minutes pelnė 8 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo kamuolį, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus.

"Iurbentia Basket": Janis Blumas 21, Drago Pasaličius 12, Javi Salgado 10, Salva Guardia 9 (10 atk. kam.).

"Zadar": Hrvoje Peričius 17, Desmonas Farmeris 11, Tomislavas Ruzičius (9 atk. kam.) ir Roko Stipcevičius (5 rez. perd.) po 9.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.